Microsoft – у лідерах українських працедавців

Нещодавно портал про працевлаштування та консалтингова компанія Reputation Capital дослідили репутацію українських компаній як роботодавців та визначили 20 найкращих. У цьому рейтингу Microsoft посіла друге місце, . Топ-20 українських працедавців виглядає так:

топ-20Усього Headhunter та Reputation Capital дослідили компанії з 12 галузей: FMCG, телекомунікації, фармацевтика, фінанси, інформаційні технології, медіа, нафтогазова галузь, керівні компанії, ритейл, промислові компанії, агросектор і страхування.

Дослідження проводилося за методикою WorkRepTM, що розроблена Reputation Capital для вимірювання репутації компанії та її привабливості як роботодавця. Ця методика охоплює емоційне ставлення до компанії, раціональне ставлення (систему винагород, лідерство на ринку, відповідність продукції заявленим обіцянкам, умови праці, можливість кар’єрного зростання), а також підтримувальну поведінку (раціональні індикатори, які показують ступінь готовності респондентів підтримувати компанію своїми діями).