Логотип Microsoft придумав 5-річний син співробітника українського офісу корпорації

imageСьогодні стало відомо, що чотириколірний новий логотип Microsoft, який став символом корпорації в 2012 році після першого з 1987 року ребрендингу, був придуманий 5-річним сином співробітника українського офісу Microsoft.
“Сергійку якраз було 5 років, ми тоді тестували першу версію Windows 8 і я йому показав нову операційну систему. Син відразу в ній розібрався, з легкістю відкрив програму FreshPaint і намалював цю картинку. Я її відправив у корпорацію разом з іншими скриншотами у своєму звіті про тестування. І картинка так сподобалася, що її зробили логотипом”, – згадує Андрій Бурлуцький, керівник бізнес-групи Windows у “Майкрософт Україна”.

Він зазначає, що після появи української картинки корпорацією були відкинуті інші пропозиції від багатьох зарубіжних дизайнерів: “Нам було дуже приємно, що на неї взагалі звернули увагу, і я навіть нікому про це не розповідав″, – додає Андрій.
“Компанія багато робить для підтримки інновацій в Україні, нових ідей, молоді, підприємництва. Я вірю, що син ще не раз покаже, на що здатний″, – підсумував Андрій.

Ця новина – першоквітневий жарт! Вітаємо з Днем сміху