Команда «Майкрософт Україна»

Nadiia VasylievaНадія Васильєва, генеральний директор «Майкрософт Україна»

Надія Васильєва має 20-річний досвід роботи у галузі продажів, маркетингу і стратегічного планування на низці керівних посад у провідних українських та міжнародних компаніях. Надія приєдналася до команди «Майкрософт Україна» у 2012 році на посаду директора по роботі з органами влади, закладами освіти і науки та охорони здоров’я. У цій ролі Надія відповідала за розробку та реалізацію довгострокової стратегії по взаємодії з державними органами, включаючи програми з легалізації програмного забезпечення у державних органах та ініціативи з корпоративної соціальної відповідальності.

До приходу в Microsoft Надія обіймала посаду генерального директора компанії Amway Україна та керувала командою із понад 300 співробітників. Під керівництвом Надії представництво Amway в Україні було визнане найбільш ефективним, продемонструвавши найвищий рівень продажів за рік серед 26 європейських країн.

Впродовж 1997-2010 років Надія займала керівні посади у компанії «Київстар», включаючи посаду начальника підрозділу корпоративного бізнесу, де вона відповідала за операційну діяльність підрозділу, маркетинг і продажі послуг для корпоративних клієнтів та ін..

Надія отримала економічну та юридичну освіту у Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка і є магістром міжнародного права (Київський інститут міжнародних відносин), здобула ступінь кандидата економічних наук, а також EMBA (Executive Master of Business Administration), має диплом Британського інституту маркетингу (Charted Institute of Marketing).

Надія виховує сина, захоплюється інтелектуальними інноваціями, музикою, психологією та спортом.


Ірина Волк, директор по роботі з малим та середнім бізнесом і партнерами «Майкрософт Україна»

Ірина – професіонал з багаторічним досвідом в області маркетингу й продажів. До приходу в команду Microsoft вона займала керівні посади в компаніях телекомунікаційного сектору. З 2001 року Ірина очолювала телекомунікаційний підрозділ Samsung Electronics, відповідаючи за запуск і розвиток телекомунікаційного бізнесу в шести країнах. До цього Ірина обіймала посади роумінг координатора та менеджера з розвитку нових продуктів мобільного оператора UMC (нині «МТС Україна»), а також менеджера з продажів в ІТ-компанії Advanced MAC Solutions.

До 2011 року Ірина займала у «Майкрософт Україна» посаду керівника департаменту по роботі з ОЕМ-партнерами та відповідала за розвиток взаємовідносин з українськими й міжнародними компаніями-виробниками комп’ютерної техніки, а також побудовою ефективного каналу продажів ОЕМ-продуктів. У серпні 2011 року «Майкрософт Україна» створила окремий департамент для розширення роботи з каналами, спрямованими на кінцевих користувачів, і Ірина зайняла посаду керівника цього департаменту. Це – один із ключових напрямків компанії. У вересні 2014 року Ірину було призначено на посаду директора по роботі з малим та середнім бізнесом і партнерами.

Докладніше у .MarushТетяна Марушевська, директор з маркетингу та операційного управління «Майкрософт Україна»

У вересні 2014 року Тетяну Марушевську було призначено директором з маркетингу та операційного управління. До цього вона обіймала посаду фінансового директора «Майкрософт Україна» з вересня 2009 року. Тетяна працює у компанії з 2002 року, почавши з посади головного бухгалтера, потім – в якості бізнес-контролера у консалтинговому підрозділі Microsoft та фінансового контролера у країнах СНД.

Докладніше у .


 Михайло Шмельов, директор «Майкрософт Україна» з технологічного розвитку


Андрій Савчук, директор по роботі з корпоративними замовниками «Майкрософт Україна»

Андрій очолив департамент по роботі з корпоративними замовниками «Майкрософт Україна» в жовтні 2011 року. До цього Андрій працював у компанії Cisco Systems в Україні, де керував групою, яка розробляла та надавала комплексні рішення найбільшим телекомунікаційним компаніям ринку.

Раніше Андрій працював у телекомунікаційній галузі. Зокрема, у компанії «Оптима телеком» він керував підрозділом по роботі з операторами зв’язку, а у «Голден Телеком» займав посаду менеджера із розвитку бізнесу, де будував регіональну мережу компанії та відповідав за взаємодію з операторами.

Андрій із відзнакою закінчив Київський національний університет будівництва та архітектури.


ВViktorіктор Цикунов, директор департаменту стратегічних технологій «Майкрософт Україна»

Віктор – експерт у хмарних технологіях. Більше 10 років працює в сфері інформаційних технологій. Займався розробкою програмного забезпечення і адмініструванням корпоративних мереж. Розпочинав свою кар’єру в Microsoft в якості учасника програми стажування для студентів у 2006 році. Протягом цих років займав посади в продуктовому маркетингу, корпоративних продажах та технічному консалтингу. Із вересня 2013 року Віктор керує департаментом стратегічних технологій “Майкрософт Україна”.