Нові можливості SkyDrive: зберігати файли стає зручніше

Розробники популярного хмарного сервісу від Microsoft постійно додають йому нових функцій згідно з побажаннями користувачів, і нещодавно вони сповістили про ще одне оновлення. Тепер власникам облікових записів у файловому сховищі стало ще простіше копіювати інформацію між різними пристроями, наприклад, комп’ютером та планшетом. Окрім того, розробники додали функцію Drag-and-Drop, яка дозволяє переміщувати файли, просто перетягуючи їх курсором. Програмісти Microsoft також зробили інтерфейс приємнішим та впровадили багато інших нових функцій. Розглянемо їх детальніше.

Усі налаштування приватності файлів – на одному екрані

Коли файлів небагато, поділитись кожним – легко. Однак щоб полегшити користувачам обмін пакетами інформації, розробники перенесли всі налаштування приватності на один екран. Тепер, коли користувач нажимає кнопку «Поділитись» (Share), система показує йому всі доступні опції. А їх чимало, адже сервіс SkyDrive пропонує багато способів поділитися інформацією. Наприклад, файл можна відправити через електронну пошту, Facebook, Twitter, LinkedIn або через посилання. Крім того, на цьому ж екрані можна ще й дізнатись, хто зможе дивитись ваші файли. Наприклад, документ зі списком кращих ресторанів (Top Restaurants) зможуть переглядати дві людини, якщо будуть мати згенероване власником файлу посилання:

А якщо натиснути на фотографії одного з цих двох адресатів (наприклад, Кріса Джонса), можна змінити його можливості щодо роботи з документом. Власник файлу може дозволити редагування, надати можливість перегляду чи взагалі заблокувати адресата:

Поліпшено роботу на пристроях із сенсорними дисплеями

Власники планшетів, неттопів та інших пристроїв із сенсорними екранами відтепер можуть переміщувати об’єкти жестами. Наприклад, можна виділити файл, мазнувши рукою по ньому. Точно так само, як це зроблено в операційній системі Windows 8. Або можна просто натиснути на файл, щоб виділити його:

Нові можливості Drag-and-Drop

Раніше за допомогою функції перетягування об’єктів Drag-and-Drop можна було лише додавати файли в накопичувач SkyDrive. Тепер їх можна ще й переміщувати по внутрішній ієрархії папок хмарного сервісу. Досить лише перетягнути об’єкт у потрібну директорію в адресному рядку. Наприклад, PDF-файл можна перемістити з папки Відскановано (Scans) до папки Документи (Documents):

Перераховані вище нові функції – це лише видима частина. Значно більше покращень є невидимими для користувачів, проте вони роблять сервіс SkyDrive.com більш швидким та надійним.

Якщо ви вже маєте обліковий запис хмарного накопичувача Microsoft, тоді варто прочитати цю статтю, в якій розказується, як відновити видалені файли. Для більш продуктивної роботи читайте рекомендації та поради щодо роботи з «хмарою» на цій сторінці. SkyDrive вміє не лише зберігати файли: з його допомогою можна створювати, наприклад, опитування, про що читайте на цій сторінці. Тим же, хто просто хоче дізнатися більше про хмарний накопичувач Microsoft, допоможе ця стаття. А власники телефонів та планшетів на базі Android можуть зареєструватися в сервісі, прочитавши цю інструкцію.