Чикаго переходить на хмарне рішення Microsoft

Хмарні технології здатні не лише працювати на малий чи великий бізнес, але й дають можливість цілому місту зменшити свої витрати та зробити його адміністрацію ефективнішою. Так, за допомогою хмарного офісного сервісу від Microsoft . . Окрім цього, місто нарешті зможе почати створення єдиної системи комунікації, адже сьогодні там діють три системи електронної пошти.

На першому етапі користувачами Office 365 стане 30 тис. працівників міської адміністрації та служб. На сервери продукту Microsoft перенесуть не лише їхні електронні скриньки, але й настільні застосунки. Адже Office 365 окрім поштовика Outlook містить такі програми, як Word та Excel. «Я справді буду мати кращий сервіс, кращу функціональність за нижчою ціною, і це особливо важливо, коли ти працюєш в муніципальному управлінні», – каже головний директор з інформації міста Чикаго Бретт Голдштейн (Brett Goldstein).

Використання єдиного хмарного сервісу дозволить ІТ-службі Чикаго стандартизувати роботу чиновників та споріднених служб. У майбутньому це допоможе полегшити працю міської адміністрації та отримувати більше користі з оброблюваної інформації. Адже можна буде створювати корисну аналітику завдяки .

«Інформація знаходиться в основі того, як ми покращуємо та покращуватимемо управління», – каже Голдштейн. Він порівнює місто з великою корпорацією, яка має окремі відділи: поліцію, пожежників, податківців, водовідведення тощо. Сьогодні вони працюють переважно окремо та не спілкуються один з одним. Використання хмарних технологій дозволить службам тісніше співпрацювати, обмінюватись даними та робити висновки. Голдштейн планує побудувати таку систему, яка під час аналізу інформації дозволить використовувати індуктивний та дедуктивний підходи. Це дасть змогу знайти невідомі досі залежності та виявляти фактори, які стали ключовими в тих чи інших подіях. «Наприклад, в одній частині міста після вимкнення вуличного освітлення регулярно зникають баки для сміття. І це відбувається лише в одному районі. Якщо подивитись на географічні дані та інформацію про час, стане зрозуміло, що втручання в цьому районі може запобігти подальшій проблемі обслуговування», – наводить приклад Бретт.

Крім того, перенесення роботи чиновників та служб у «хмарний офіс» дозволить зменшити географічний фактор, адже міські працівники розкидані по всьому місту. Відтепер адміністрації Чикаго не потрібно купувати ліцензії на кожне робоче місце, що потребує значних коштів. Модель роботи з Office 365 базується на місячній передплаті за одного користувача, не прив’язуючи його до конкретного комп’ютера. Тепер робітники можуть працювати за будь яким комп’ютером без необхідності купівлі ліцензії на нього. Окрім цього, заощаджувати вдається і через те, що до передплати входить вартість комунікацій, зберігання даних та обслуговування. Адміністрація вже не переймається цими питаннями, тепер за них відповідає Microsoft.

Можливості пакету Office 365 дозволяють використовувати його і в навчанні, про що читайте на цій сторінці. Сотні тисяч шкіл починають користуватися хмарним застосунком Microsoft, про це можна прочитати на даній сторінці. Про можливості Office 365 розповість цей матеріал.