Microsoft в Україні об’єднає 500 тисяч вчителів для обміну досвідом та професійного зростання

Представники компанії обговорили плани подальшої співпраці із Міністерством освіти і науки України

Представники компанії Microsoft на зустрічі з Міністром освіти і науки України Лілією Гриневич обговорили продовження співпраці компанії с Міністерством, а також можливості нового партнерства. Спеціально для зустрічі з Міністром освіти 12 травня до України завітав директор департаменту освіти офісу Microsoft у Центральній та Східній Європі Крістодолос Папафотіс.

Співпраця МОН та Microsoft включатиме забезпечення шкільних закладів комп’ютерами та програмами від Microsoft, зокрема безкоштовними хмарними технологіями Office 365 та спеціалізованими системами дистанційного навчання. Також обговорили можливість створення в Україні освітньої Інтернет-платформи, яка об’єднає близько півмільйона українських педагогів.

«Наші цілі співпадають, адже наша спільна мета – дати інструменти, що зроблять людину успішною в майбутньому, а це знання, а також інформаційні технології. Ми вдячні компанії «Майкрософт Україна» за підтримку освітніх проектів та реформ», – зазначила Лілія Гриневич, Міністр освіти і науки України.

Під час зустрічі сторони також піднімали питання забезпечення українських навчальних закладів безкоштовними ліцензійними програмами та оснащення 100 шкіл хмарними технологіями від Microsoft.

 «Використання технологій допомагає вчителям здобути необхідні навички для більш якісного та сучасного навчального процесу, а школярам дає більше можливостей проявити свої таланти в різних сферах, говорить пан Папафотіс, директор департаменту освіти офісу Microsoft у Центральній та Східній Європі. – Microsoft вже тривалий час співпрацює з Міністерством освіти і науки, сприяючи професійному розвитку та реалізації потенціалу освітян по всій Україні. Наша мета – зробити освіту доступною та цікавою, як для учнів, так і для вчителя»

В Україні вже 12 років діє програма Microsoft «Партнерство в навчанні», яка допомагає освітянам та учням реалізовувати свій потенціал шляхом доступу до сучасних інформаційних технологій. Щорічно проводяться всеукраїнські освітні конкурси та форуми «», ініціатива «», тренінгові , майстер-класи тощо.

Меморандум про співпрацю між Міністерством освіти і науки України та компанії «Майкрософт Україна» був підписаний у 2013 році та діятиме до 2018 року.