5 речей, які роблять успішні люди вранці

Зробити наступний день досить просто, якщо від самого його початку дотримуватися кількох простих правил. Вони принесуть гарне самопочуття, бадьорість та наснагу займатися справами. Ось 5 речей, які вранці роблять успішні люди.

1. Їжте здоровий сніданок. Експерти з харчування стверджують, що це найголовніше споживання їжі за ввесь день. Тому краще утриматися від висококалорійних страв і зупинитися на пластівцях з молоком, мигдалем та смородиною. Або можна приготувати вранці омлет зі шпинатом, грибами та сиром. Поживні та смачні рецепти надасть чи для Windows Phone. Власники інших гаджетів знайдуть ідеї для своїх сніданків на сайті AllRecipes.com.

2. Займайтеся фізкультурою. Починати день також варто з фізичних вправ, незалежно від того, чи це розтяжка, чи пробіжка. А стежити за своїми параметрами можна з для будь-якого виду спорту.

3. Плануйте свій день. Ранок – це гарний час для того, щоб спокійно обдумати свої майбутні справи та записати їх у свій щоденник на сьогодні. Для цього можна скористатися редактором заміток , у який можна не лише вписувати, але й диктувати. Альтернативним щоденником може бути органайзер .

4. Візуалізуйте успіх. Дослідження показують, що навіть декілька хвилин медитації дозволяють збільшити свою впевненість, зменшити серцебиття та заспокоїтися. Тому вранці варто виділити 10-20 хвилин для планування своїх справ та візуалізації майбутнього успіху. Інструкції для таких медитацій можна отримати в програмі .

5. Виконуйте спершу найважчі завдання. На початку дня варто братися за найскладніші завдання або ті, які найменше хочеться робити. Нічний відпочинок дасть сили для їхнього виконання. А успішне завершення надихатиме виконувати іншу роботу.