Смартфони Nokia з Windows Phone 8 отримують фірмові оновлення Lumia Black

Власникам фінських смартфонів з операційкою від Microsoft стало ще зручніше виконувати різноманітні завдання. Оновлення для Nokia привносить у світ Windows Phone багато нових можливостей. Це каталог програм App Folder, більше повідомлень на екрані блокування з Nokia Glance 2.0, енергоекономічна версія Bluetooth LE, функції Nokia Refocus, Nokia Beamer, Nokia Storyteller, а також поліпшена утиліта камери Nokia Camera. З Lumia Black стане простіше організувати плитки на екрані, отримувати вражаючі фотознімки та ділитись з ними на телевізорах чи в інтернеті. Ось які додаткові функції надає оновлення власникам смартфонів з Windows Phone:

Каталог програм . Ця нова функція дозволяє компактніше та ефективніше організувати місце на екрані смартфона. З нею можна згрупувати схожі програми на одній плитці для ліпшої наочності:

Функція Nokia Glance 2.0. Після інсталяції Lumia Black на екрані блокування можна буде побачити ще більше інформації. Це пропущені телефонні дзвінки, нові повідомлення, електронні листи, записи Outlook, події календаря чи відомості будь-яких інших програм, таких як Twitter, Facebook, Whatsapp чи ігри. З Nokia Glance 2.0 дізнаватись нову інформацію можна одним поглядом.

Енергоекономічна версія Bluetooth LE. Завдяки підтримці цієї бездротової технології зв’язку смартфони Lumia з Windows Phone 8 сумісні з низкою додаткових аксесуарів, таких, наприклад, як Adidas MiCoach.

Утиліта Nokia Refocus. Вона дозволяє забути про зіпсований знімок через невдалий фокус у кадрі. З цією програмою на смартфонах Nokia Lumia можна робити мультифокусну зйомку та підвищувати чіткість потрібних об’єктів уже на готовій фотографії. Nokia Refocus доступна на всіх телефонах Windows Phone 8 Lumia з 1 ГБ оперативної пам’яті.

Програма . З цією розробкою можна поділитися зображенням дисплею смартфона з будь-яким іншим гаджетом, який підтримує HTML5. Це означає, що можна відправити копію дисплею по електронній пошті, SMS або через соціальну мережу. Зображення буде змінюватися в реальному часі:

. Ця утиліта дозволяє створити інтерактивну розповідь за допомогою набору фотографій. Програма автоматично додає до знімків географічні координати місця зйомки, а потім упорядковує їх у хронологічному порядку на мапі.

. Ця програма спрощує перемикання між різними режимами камери та вибір ліпших настройок зйомки. У професійному режимі утиліта дозволяє змінювати швидкість роботи затвору, балансу білого тощо. У режимі Smart Mode можна створювати анімації з нерухомих фотографій.

Власники смартфонів Lumia 1020 після інсталяції утиліти Nokia Camera отримають . З ним професійні фотографи та ентузіасти зможуть працювати з вихідними даними знімка, а не його стисненої версії формату JPG. Це дає більший простір для самовираження через підвищені можливості з обробки фотографій.

Окрім спеціалізованих фото утиліт, оновлення Lumia Black надасть споживачам багато інших поліпшень. Вони забезпечать підвищену якість знімків, яку особливо помітно на Lumia 1020.

На додаток до поліпшеної роботи з фотографіями оновлені до Lumia Black смартфони нададуть своїм власникам інші можливості. Серед них – режим безпечного керування автомобілем. У ньому телефон максимально позбавляє від факторів, що відволікають від їзди. Власники оновлених смартфонів Lumia також зможуть закривати запущені програми в режимі багатозадачності та блокувати орієнтацію екрана в бажаному положенні.

«Оновлення Nokia Lumia Black надає більше функцій для роботи з фотографіями та робить Windows Phone значно зручнішою, – відзначає віце-президент управління програмним забезпеченням Nokia Smart Devices Самулі Ханнінен (Samuli Hänninen). – Особисто мені подобаються функція каталогів програм App Folders та можливість закривати запущені утиліти в режимі багатозадачності. Я також заохочую кожного спробувати утиліту Nokia Refocus, яка відкриває новий вимір у фотографії».

Оновлення Lumia Black вже доступне власникам моделей смартфонів Lumia 1020 та Lumia 925. Володарі інших телефонів отримають його найближчим часом. Інформацію про доступність оновлення можна дізнатися . Проте відвідувати її не обов’язково: телефони Nokia Lumia кожного тижня самостійно перевіряють його наявність. Якщо функція автоматичного оновлення вимкнена, тоді її можна активувати в налаштуваннях смартфона. Для цього треба клікнути на опції «Оновлення телефона».