Святкування Міжнародного жіночого дня: Microsoft кидає виклик упередженості та нерівності

8 березня — це особливе свято, коли люди по всьому світі об’єднуються, щоб відзначити досягнення жінок та зосередити увагу на проблемі гендерної нерівності. — це шанс проявити небайдужість та висловити думки щодо дій для досягнення паритету між обома статями.

Минулого року Всесвітній економічний форум опублікував невтішну з висновками, що гендерний розрив не буде повністю заміщений аж до 2186 року. Щоб сфокусувати увагу громадськості на цій проблемі була запущена кампанія , яка має на меті поліпшення становища жінок у всьому світі, відстоювання права на освіту та захист жінок від насильства.

Microsoft не стоїть осторонь від цих проблем, вивчає їх та пропонує власні методи вирішення. Нещодавно компанією було оприлюднено результати , яке показує, що більшість молодих жінок втрачають інтерес до вивчення наук, технологій, інжинірингу та математики у віці до 15 років. Лише 6,7% випускників наукових спеціальностей — жінки. Більшість покидають навчання через відсутність рівності в наукових колах.

Microsoft запустила власну кампанію , щоб зацікавити дівчат зайнятися науковою діяльністю та зробити власний внесок у майбутнє.

Компанія Microsoft прагне зробити світ кращим, бути провідником змін та спонукати людей об’єднуватися заради спільної мети.

Протягом наступного тижня компанія публікуватиме думки європейських жінок, що працюють у Microsoft, їх досягнення та цінні поради, щоб надихнути і допомогти дівчатам по всьому світі змінити своє життя на краще.