Наші зобов’язання з захисту даних у Windows 10

Корпорація Microsoft робить усе можливе для . Зокрема ми надаємо зручні варіанти вибору та прості інструменти, які дозволяють вам визначити, як будуть враховуватися та використовуватися ваші дані. Довіра — ключовий елемент нашої концепції More Personal Computing, в рамках якої ми намагаємося спростити взаємодію людини з комп’ютером, зробити її ще більш персоналізованою. Ми багато працюємо, щоб Windows 10 стала найбезпечнішою операційною системою Windows в історії, що заслуговує вашої довіри та любові.

Багато користувачів повідомляли, що хотіли більше можливостей контролю своїх даних, більше інформації про збір і про те, які переваги це приносить для користувацького досвіду. Базуючись на ваших відгуках, ми запускаємо два нових рішення, які допоможуть вам контролювати використання конфіденційності даних.

По-перше, ми повідомляємо про запуск нової , щоб ви могли бачити та контролювати інформацію про свої активності, що поступає до Microsoft, включаючи місцезнаходження, історію пошуку, відвідувані сторінки та дані записної книжки Cortana, що враховуються при використанні різноманітних сервісів Microsoft. По-друге, ми пропонуємо новий варіант налаштування конфіденційності в Microsoft 10. Вибір між рівнями діагностики став простішим, а об’єм даних, що отримуються на базовому рівні, скоротився. Для отримання перших відгуків ці зміни в Windows 10 скоро будуть внесені до версії Windows Insider, а пізніше стануть доступні для всіх користувачів одночасно з виходом .

Ми також розуміємо, що потреби організацій у сфері безпеки та захисту різняться від потреб приватних осіб. Дізнатися більше про те, що ми робимо, щоб допомогти ІТ-спеціалістам організацій, можна за .

Панель управління конфіденційністю Microsoft (Microsoft Privacy Dashboard) надає нові можливості для перегляду та редагування даних про активності

Ми знаємо, що ви хотіли б отримати більше можливостей перегляду та управління даними про дії, які враховують сервіси Microsoft. Сьогодні ми робимо наступний крок в рамках підтримки одного з наших принципів — прозорості — і пропонуємо нову панель управління конфіденційністю в Інтернеті, яка дозволить вам з легкістю переглядати та управляти даними про ваші активності.

Увійдіть до свого аккаунта Microsoft та перейдіть за посиланням: , щоб переглянути та очистити, наприклад, журнал відвідувань або історію пошуку, інформацію про місцезнаходження та записну книжку Cortana. Все це доступно в одному місці. Це наш перший крок на шляху до розширення набору інструментів, що забезпечують прозорість і контроль над вашими даними, які отримують продукти та сервіси Microsoft. Ми продовжимо поступово збільшувати діапазон функцій та категорій даних.

Карта

Зміни в політиці конфіденційності, що очікуються в Creators Update

Ми продовжуємо слідувати цим принципам, щоб максимально полегшити для вас прийняття усвідомлених рішень щодо вашої конфіденційності в Windows 10. Враховуючи їх, в Creators Update ми внесли деякі зміни, спростивши самі налаштування безпеки та покращивши спосіб їх надання користувачам.

По-перше, ми представимо новий набір налаштувань конфіденційності, щоб ви могли вибирати найбільш підходящі вам параметри. Вони замінять попередні Експрес-налаштування, а сам процес буде дещо відрізнятися залежно від того, якою версією Windows ви користуєтеся. Якщо ви переходите з Windows 7, Windows 8 або встановлюєте нову копію Windows 10 з нуля, ви побачите набір простих, але важливих опцій, і вам потрібно буде задати налаштування перед продовженням установлення системи. Якщо ви вже використовуєте Windows 10, ви отримаєте повідомлення, в якому вам запропонують обрати параметри конфіденційності. Ці опції з’являться в найближчій версії Windows Insider.

По-друге, ми скоротили кількість варіантів обліку діагностичних даних з трьох рівнів до двох: базовий та повний. Якщо ви раніше вибирали розширений рівень (Enhanced level), в оновленій версії Creators Update ви зможете обрати між базовим та повним варіантом.

По-третє, ми скоротили об’єм даних, що враховуються на базовому рівні. Ми залишили тільки дані, що критично необхідні для роботи Windows. Ми використовуємо цю інформацію, щоб забезпечити безпеку та своєчасне оновлення операційної системи Windows та додатків, а також для правильної роботи, коли Windows необхідна інформація про можливості вашого пристрою, встановлених програм та коректності функціонування системи. Ця опція також включає відправлення базових звітів про помилки в Windows.

Нижче неведений вигляд нового інтерфейсу налаштувань конфіденційності, який з’явиться в найближчій версії Windows Insiders. Ми додали можливість голосового управління цими параметрами, підвищивши їх доступність для користувачів. Голосові дані зберігаються на пристрої в процесі встановлення.

Privacy settings for your device

Дизайн користувацького інтерфейсу в версії Windows Insiders може бути змінений до появи в загальному доступі.

Відповідно до того, як ви вибираєте певні опції в панелі налаштування конфіденційності, ми надаємо вам додаткову інформацію про вплив кожного вибору на вашу роботу в Windows, як наведено в прикладі нижче.

Privacy settings for your device 2

Дизайн користувацького інтерфейсу в версії Windows Insiders може бути змінений до появи в загальному доступі.

Як завжди, користувачі можуть переглянути свій вибір і змінити параметри в будь-який час в розділі Параметри.

Погляд у майбутнє

Забезпечуючи вашу конфіденційність, ми намагаємося надавати зручні варіанти вибору, прозорість та можливість управління своїми даними. Ми вважаємо підтримку оптимального балансу в цьому питанні дуже важливим завданням. Ми намагаємося забезпечити для вас найкращий користувацький досвід, який ви оціните та полюбите.

Сьогодні ми робимо новий крок на шляху до вдосконалення Windows відповідно до ваших відгуків, розширюючи та покращуючи ваші можливості взаємодії з Windows та іншими продуктами Microsoft. Ми хочемо, аби ви знали й могли управляти своїми даними, і тому ми багато працюємо над вдосконаленням цих параметрів та елементів управління. І незалежно від того, який варіант обліку даних ви обираєте, ми не будемо використовувати вміст ваших електронних листів, переписок у чатах, файлів або зображень для показу вам контекстної реклами.

Ми разом з вами йдемо шляхом технологічного розвитку, відповідно до того, як пристрій, Інтернет та різноманітні «розумні» пристрої навколо нас змінюють способи нашого спілкування, роботи та розваг. Для корпорації Microsoft головною складовою цього шляху є взаємодія з користувачами, увага до їх відгуків і впровадження нових ідей. Дякуємо вам усім за ваші відгуки, і, будь ласка, продовжуйте .

Террі Майєрсон