Оновлення Windows 10 Anniversary Update стане доступним 2 серпня

Інноваційній операційній системі Microsoft у липні виповниться один рік. Її представили публіці 29 липня 2015 року, і на свій ювілей ОС отримає кілька нових можливостей. Їх можна буде отримати разом з оновленням Windows 10 Anniversary Update, яке стане доступним 2 серпня цього року. Серед поліпшень – оновлений браузер Edge, розширене використання опції захисту Windows Hello, удосконалений антивірус Windows Defender, рукописний ввід Windows Ink.

Операційна система Windows 10 сьогодні працює на 350 млн комп’ютерів. Користувачі провели в ній 135 мільярдів годин, і ця ОС задовольняє їх найбільше порівняно з попередніми Windows. Ви також можете отримати Windows 10 безкоштовно на своєму ПК – пропозиція діє до 29 липня 2016 року.

Оновлення Windows 10 Anniversary Update готувалося за побажаннями споживачів. Воно торкнулося шести областей використання цієї ОС як у приватному, так і корпоративному секторі.

Додаткова безпека у Windows

Windows 10 надає сучасні інструменти захисту. Вони допомагають вберегтися від понад 250 млн загроз, які присутні в інтернеті щодня. Через них можна втратити приватну інформацію, власну цифрову особистість тощо.

Windows 10 з оновленням Anniversary Update захищає від цих загроз двома способами. Перший – це функція Windows Hello, яку тепер можуть використовувати сторонні програми та веб-сайти. Друга – антивірус Windows Defender.

Функція Windows Hello дозволяє не піклуватися про паролі для доступу до сервісів. Їх вона зберігає у надійному сховищі, відкрити який можна відбитком власного пальця чи скануванням обличчя.

Антивірус Windows Defender став кращим: він тепер має опцію для періодичного автоматичного сканування ПК, надає нові повідомлення та результати аналізу.

Корпоративні споживачі додатково отримають службу Windows Defender Advanced Threat Protection (WDATP), яка виявляє та бореться з атаками на мережі. Цей інструмент збирає дані від найбільшого масиву сенсорів на планеті та команду експертів, включаючи команди фахівців Microsoft. Вже сьогодні WDATP покриває 700 тисяч кінцевих пристроїв на 300 корпораціях у 70 країнах в світі.

Для захисту компаній від втрат даних оновлення Anniversary Update надає інструмент Windows Information Protection. Він дозволяє розділити приватну та бізнес-інформацію та вберегти останню при її переміщеннях.

Рукописний ввід у Windows

Близько 70% щодня пишуть ручкою майже годину – нотатки, думки, плани тощо. Дослідження показують, що письмо від руки дозволяє вчитися на 36% краще порівняно з друком на клавіатурі. Windows дозволяє сумістити рукописний ввід та сучасні технології з рішенням Windows Ink. Воно дозволяє писати на екрані гаджета з Windows 10 наче на аркуші паперу:

  • швидко робіть нотатки, скриншоти чи малюйте інші ідеї;
  • функція Smart Sticky Notes допоможе не забути свої плани;
  • ключові програми вже підтримують електронні чорнила. Серед таких – пакет Office, браузер Edge карти Maps.

Більше можливостей з Microsoft Edge

Браузер Microsoft Edge з оновленням Anniversary Update стане ще зручнішим. Він менше споживатиме енергії, менше навантажуватиме процесор, менше впливатиме на загальну продуктивність комп’ютера. Оновлений Microsoft Edge дозволяє працювати від акумулятора на три години довше, ніж Google Chrome (джерело: стаття ).

Новий браузер Microsoft також отримав розширення. Серед вже доступних – кнопка Pinterest Pin It Button, помічник Amazon Assistant, блокувальники рекалми AdBlock та Adblock Plus, менеджер паролів LastPass.

Microsoft Edge також став зручнішим для людей з фізичними вадами. З оновленням Anniversary Update він отримав нове візуальне представлення веб-сторінок в режимі високої контрастності, можливість вводити запити та продовжувати навігацію за допомогою клавіатури, покращені екранні читачі.