Малювати на Windows 10 стало зручніше з новою PicsArt

Одна з популярних у художників програм для малювання отримала версію спеціально для ОС Microsoft. Оновлена утиліта PicsArt має новий інтерфейс, щоб створювати картини було ще простіше.

PicsArt5-300x200[1]

Нова сторінка Explore

При першому запуску PicsArt відразу з’явиться оновлена сторінка Explore. Вона показує свіжі фотографії та останні художні тенденції у спільноті PicsArt. На ній також можна знайти різноманітні інструкції та поради.

У верхній частині програми знаходяться чотири головні елементи інтерфейсу: My Network, Explore, Contests, PicsArt Profile. З ними можна отримувати доступ до спільноти своїх друзів та знайомих, конкурсів, а також власного профілю. Розробники також поліпшили пошук, який тепер підтримує хештеги. Наприклад, з допомогою мітки #FreeToEdit можна знайти безплатні картинки для редагування.

Сторінка PicsArt Profile

Розділ з інформацією про акаунт також змінився. Тепер у ньому можна бачити власні картинки, цікавих людей, а також збережені фото. Тут же можна налаштувати відображення свого профілю PicsArt у соціальних мережах, таких як LinkedIn.

Сторінка My Network

Розділ My Network є місцем, у якому можна дивитися матеріали цікавих вам учасників PicsArt. У ньому можна спостерігати за їхніми роботами, ділитися матеріалами тощо.

Спробувати оновлену версію PicsArt для Windows 10 можна вже зараз. Завантажуйте її . Як бонус до випуску нової версії розробники також безплатно віддають набір картинок за червень. А ще вони розігрують креативний пакет: Surface Pro 4, стилус, кейс, наконечники до стилуса. Деталі конкурсу можна дізнатися .