Робіть фотографії та вигравайте смартфон на Lumia Challenge

Телефони від Microsoft уже давно довели свої потужні фотоможливості. Вони , , . Щоб довести, що ці телефонии завжди можуть робити гарні фото, компанія запустила конкурс фотографій Lumia Challenge. Переможець отримає гарний приз.

Конкурс призначений для фотографій із довгою витримкою, яка дозволяє знімати гарні кадри при поганому освітленні, а також отримувати красивий шлейф від рухомих об’єктів. З такою витримкою зазвичай знімають міський рух, воду тощо. Одним із експертів з фотографій на Lumia із довгою витримкою є Олів’єр Вон-Ман-Кан (Olivier Wong-Man-Kan), який минулого року випустив книгу з інструкціями зі зйомки. Ось кілька прикладів його робіт:

Узяти участь у конкурсі дуже просто. Завантажуйте свої фотографії до Instagram чи Twitter та підписуйте їх тегом #LumiaChallenge, а також ставте позначку @LumiaVoices. Публікувати нові фотографії для участі в конкурсі можна до 16 лютого.

Уже наступного дня, 17 лютого, Microsoft оголосить список кращих знімків, які відберуть експерти Lumia Voices. Переможця конкурсу визначать самі користувачі голосуванням, результати якого оголосять 24 лютого. Деталі можна .

Автор знімка, який набере найбільшу кількість голосів, отримає приз – смартфон Lumia 950.