Чому для успішного бізнесу треба знати про управління даними

Традиційні підходи до виробництва сьогодні вже не працюють. Щоб отримувати прибуток, уже недостатньо просто брати масштабом виробництва. Необхідно впроваджувати сучасні технології управління даними, які надають гнучкість, заохочують споживачів та підвищують продуктивність працівників. Компаніям треба опановувати віддалене управління та завчасне обслуговування, щоб вони зробили свої послуги більш індивідуальними та надавали їх швидше.

 

Новий підхід до клієнтів

Споживачі сьогодні отримують послуги від компаній через різні канали. Вони читають огляди в соціальних мережах та вивчають доступні можливості через смартфони. Споживачі створюють власне враження про компанії та послуги і тому потребують індивідуального підходу. Це стосується навіть індустріальних виробників. Покращуючи взаємодію з клієнтами, вони можуть створити стійкі взаємовідносини. Для цього необхідно, щоб кожен в організації – від торгового представника до інженера та водія – ставив потреби споживачів на перше місце. Подібний стиль роботи означає відхід від традиційного робочого місця та перехід на сучасні онлайнові технології.

Інтелектуальний підхід

Цифрові технології виробництва, які охоплюють Індустрію 4.0 (її ще називають Smart Manufacturing та Industrial Internet of Things), роботів, 3D-друк, онлайнові продукти, дають виробникам можливості для збільшення виручки та більшої конкурентоспроможності. Адже вони зможуть швидше розробляти свої продукти, тестувати їх та створювати нові послуги. Аналіз даних від онлайнових девайсів та інтернет-сервісів дозволить їм точніше прогнозувати побажання споживачів. За допомогою тривимірних моделей і тривимірного друку можна буде швидше перевіряти нові продукти. За допомогою інтелектуального підходу та автоматизації виробники бачитимуть, що вони виводять на ринок затребуваний продукт.

Нова швидкість бізнесу

Інвестиції в Індустрію 4.0 та супутні онлайнові продукти і нові бізнес-моделі можуть бути складним завданням. Особливо коли можливості обмежує наявне програмне забезпечення, яке створювалося для часів простого та прогнозованого виробництва. Сьогодні компаніям необхідно розробляти, тестувати та розгортати нові бізнес-моделі впродовж тижнів, а не років.

Інструменти Microsoft Dynamics AX, Lifecycle Services та Azure надають виробникам можливість обійти обмеження традиційного бізнесового програмного забезпечення за допомогою «хмар». Останні дозволять компаніям фокусуватися на перевагах, які надає їм Індустрія 4.0. Технології Microsoft легко інтегруються в наявну інфраструктуру й усувають виробникам бар’єри для подальшого зростання. Дізнатися більше про Dynamics AX можна .