Оновлення Word Online: коментарі, поліпшення списку та виноски

Працювати з документами незалежно від комп’ютера та місцезнаходження стало зручніше, адже Microsoft удосконалила свою онлайнову текстову програму. Оновлений Word Online отримав багато нових поліпшень, серед яких – новий режим побудови списку, збільшені можливості коментування та виноски.

Коментарі

Однією з головних умов для зручної роботи над документом є можливість залишати свої примітки та думки. Для цього у Word Online з’явилася відповідна функція коментарів, яка знайома користувачам Word. Вона дозволяє бачити всі примітки в документі, відповідати на них та помічати їх виконаними. Підказки вздовж полів спрощують розуміння того, куди додаються коментарі.

Поліпшення списку

Без нумерації якихось пунктів або маркованого їхнього переліку не обходиться майже жоден документ. І тому у Word Online функція побудови списку поліпшилася: автоматична нумерація стала розумнішою. Вона самостійно розпізнає продовження попереднього переліку або початок нового.

Для особливих списків, які відмінні від стандартних запрограмованих, можна встановити свої правила нумерації. Для цього необхідно натиснути кнопку «Вставити новий список» (Start New List), після чого клацнути на «Продовжити маркування» (Continue Numbering) або «Встановити початковий номер» (Set Numbering Value).

Клавіша «Почати новий список» дозволяє створити нове маркування, перший номер якого починається з одиниці. Якщо ж потрібно продовжити вже наявний у документі перелік, тоді допоможе кнопка «Продовжити нумерацію» (Continue Numbering). Для поглиблених опцій налаштування списку можна скористатись пунктом «Встановити початковий номер».

Виноски

Серед інших поліпшень Word Online є виноски, які можна створювати без відриву від контексту документа. При цьому під час друку чи перегляду вони будуть розміщуватися там, де повинні, – внизу сторінки.

Додаткові поліпшення

Оновлений Word Online приніс також інші вдосконалення. Наприклад, відтепер можна експортувати документ у формат PDF. Окрім цього, спростився друк файлів для тих, у кого в Internet Explorer та Chrome встановлений зчитувач PDF.

В онлайновому редакторі також поліпшилось відображення складних таблиць, які мають склеєні або відсутні комірки. Завдяки цьому дані в документі будуть виглядати саме так, як задумувалось від початку.

Скористатися онлайновим офісним пакетом, до якого входить Word Online, може кожен. Для цього потрібно лише завантажитись до сервісу Office.com.