SharePoint на службі «АХА Страхування», або Як спростити життя клієнтів

Щоб компанії змогли надавати кращий сервіс, їм часто потрібно вміти дистанційно проконсультувати споживачів та отримати додаткову інформацію про той чи інший випадок. Створити систему, яка може це робити, вирішила установа «АХА Страхування», розгортаючи проект «Телеврегулювання». І її фахівці обрали Microsoft SharePoint Enterprise 2010. Вона структурувала дані, забезпечила швидкий пошук інформації для співробітників та зрештою підвищила якість обслуговування клієнтів.

Французька Група АХА – одна з найбільших компаній у сфері страхування та управління активами. Її штат нараховує понад 160 тис. співробітників, які щодня обслуговують 102 млн клієнтів у 56 країнах світу. Український філіал працює з 2007 року та налічує 1000 співробітників і 2300 агентів у всій країні.

У жовтні минулого року це відділення запустило проект «Телеврегулювання», який дозволяв клієнтам звертатись до страховика за телефоном у разі страхової події. Для цього «АХА Страхування» створила окремий контакт-центр, який повинен був швидко консультувати споживачів та допомагати їм.

Для прийняття рішення операторам часто потрібна додаткова інформація стосовно справи, тому необхідно було забезпечити їх системою, яка б надавала її. Таке рішення повинно було самостійно структурувати та своєчасно оновлювати дані, а також мати інструменти для швидкого і простого пошуку необхідної інформації. Окрім цього, воно повинно забезпечувати дистанційне навчання та поповнення бази знань через різні інтерфейси.

Для впровадження подібної системи страховик запросив компанію Lizard Soft, яка спеціалізується на розробці корпоративних порталів для бізнесу та розробці програмного забезпечення. Її спеціалісти проаналізували доступні на ринку рішення та зупинились на SharePoint Enterprise 2010, яка відповідала всім висунутим вимогам. Завдяки впровадженню розробки Microsoft компанія «АХА Страхування» отримала такі переваги:

  • електронну базу знань для зберігання інформації, необхідної операторам контакт-центру при обробці дзвінків від клієнтів;
  • зручний робочий інструмент для швидкого та ефективного пошуку інформації операторами контакт-центру;
  • інструмент для навчання співробітників контакт-центру;
  • електронну бібліотеку для зберігання супутніх документів.

Створена система дозволила підвищити зручність обслуговування клієнтів та партнерів «АХА Страхування». З її допомогою страховику вдалося вирішити близько 40 тис. випадків з автострахування. Це підвищило задоволеність клієнтів компанії: за її даними, цей показник минулого року склав 94%. А вдоволеність якістю послуг контакт-центру та партнерів з ремонту застрахованих автомобілів становить відповідно 94% та 92%.

Детальніше про систему Microsoft SharePoint Enterprise 2010 можна дізнатись .