Як отримати максимум від свого новорічного подарунка під управлінням Windows

Знайти електронний гаджет під ялинкою мріє багато хто, адже він дозволяє працювати, розважатись, навчатись та розвиватись. Усе це можна, наприклад, робити разом з пристроєм Surface Pro 2, який поєднує в собі потужні можливості ноутбука з портативністю планшета. А повністю його потенціал розкриває операційна система Windows 8.1, яка дозволяє виконувати багато завдань одразу після його запуску. Щоб планшет показав себе з кращої сторони, ОС також можна налаштувати оптимальним чином. Ось декілька порад, як це зробити:

Увійти з обліковим записом Microsoft

При першому запуску пристрою операційна система запропонує його налаштувати згідно з власними вподобаннями, а потім увійти до нього за допомогою пароля та логіна від свого облікового запису Microsoft. Цей акаунт є ключем, що відкриває доступ до цілого світу програм та сервісів, якими користуються понад 700 млн осіб.

Якщо ви користувались будь-якою службою Microsoft раніше, наприклад, Xbox, Outlook.com, Hotmail, SkyDrive, Skype, чи Windows Phone, у вас уже є необхідний обліковий запис. В іншому випадку його можна створити. У такому разі краще, коли це буде обліковий запис Outlook.com. Ось чому:

1. Кращий поштовик на будь-якому планшеті. З Outlook.com можна отримати доступ до унікальних функцій пошти, з жестом Sweep, який недоступний в інших подібних сервісах, включно.

2. Ліпші індивідуальні враження від роботи. При використанні акаунту Outlook.com як облікового запису Microsoft усі служби корпорації зв’язані між собою, разом з поштою, календарем, SkyDrive, Skype та адресною книгою.

3. Простий доступ до пошти, календаря, адресної книги та SkyDrive не лише з ПК, але й з інших пристроїв. Завдяки цьому Outlook.com зручно користуватись як на пристроях з Windows, так і через веб-інтерфейс.

Більше інформації про використання Outlook.com з Windows можна . Щоб створити собі новий обліковий запис Outlook.com, необхідно .

Зробити акаунт Outlook.com обліковим записом Microsoft

Якщо ви вже маєте зареєстрований на іншу поштову адресу акаунт Microsoft, проте хочете використовувати обліковий запис Outlook.com як основний, тоді це можна зробити. Потрібно та встановити її як головну.

За потреби новостворену поштову адресу Outlook.com можна перетворити також на основну для всієї пошти. Для цього треба скористатись новим інструментом імпорту, який нещодавно з’явився в поштовику Microsoft.