Стрибок всередину хмари

Ми живемо в епоху цифрової трансформації. На Всесвітньому економічному форумі побачила світ книга під назвою «Четверта промислова революція» [1]. В ній професор Клаус Шваб говорить про те, що цю революцію характеризує поєднання технологій, які нівелюють межі між фізичним, цифровим та біологічним світом. Ми вважаємо, це є можливим  також завдяки силі хмарних обчислень.
Машини зараз скрізь. Від комп’ютерів, планшетів і телефонів до «розумних домів» та переносних датчиків. Магія машинного навчання та безмежні обчислювальні потужності хмарних технологій дозволяють розширити можливості людини за рахунок «Інтернету речей» та штучного інтелекту. Це про те, як технології допомагають людям досягти більшого.
Місія компанії Microsoft полягає в розширенні можливостей кожної людини та кожної організації на планеті. Ми вважаємо, що можемо зробити це за допомогою Microsoft Cloud. Флагманські продукти, такі як Microsoft Azure, дозволяють мільйонам клієнтів по всьому світі досягати більшого, використовуючи обчислювальні потужності, про які ми мріяли.
Ми знаємо, що деякі компанії ще наражаються на проблеми приватності та безпеки. Наш широкий набір пропозицій з хмарних обчислень будується на зобов’язаннях довіри, прозорості, відповідності стандартам та нормативним вимогам для задоволення найсуворіших вимог безпеки та конфіденційності всіх клієнтів. Клієнти продовжують контролювати свої дані, і ми не використовуємо їх для реклами.
Ми були одними з перших міжнародних хмарних провайдерів, визнаних органами із захисту даних Європейського Союзу за нашу прихильність суворим законам про приватність ЄС (див. у цьому ). Microsoft також перший серед великих хмарних провайдерів, які прийняли новий міжнародний стандарт конфіденційності хмарних даних ISO 27018, й один із перших, хто підписався на новий Щит Конфіденційності ЄС-США.
Використовуючи Microsoft Azure ви є власником ваших даних і ви знаєте, де їх зберігають. Клієнти з Європи можуть використовувати наші європейські центри обробки даних. Безпека та конфіденційність вбудовані в платформу Azure. Ваші дані шифруються під час алокації в наших центрах обробки і в процесі передавання між вами та корпорацією Microsoft або пересуваючись всередині наших центрів.
Я не так давно був на зустрічі з юристами та комплаєнс-спеціалістами. Деякі юристи були дуже стримані й говорили, що геть не розуміються в хмарних обчисленнях. Як адвокат я вважаю, що юристи та комплаєнс-спеціалісти мають управляти ризиками та захищати свої організації та клієнтів, але в той же час дати їм усвідомити можливості хмарних обчислень.
Для багатьох колег, які хочуть знати більше про хмарні обчислення, компанія Microsoft створила , щоб допомогти переконатися в тому, що в вашій організації легко користуються хмарними рішеннями Microsoft. #Azure4all #AzureWeekMCE
Джек Дейл Пінеда, адвокат, Microsoft Central and Eastern Europe.

[1] Шваб Клаус (2016), «Четверта промислова революція».