«Майкрософт Україна» та Nravo Kids в оновленні гри «Світ Добра» додали розділ з розвиваючими міні-іграми

Гра, за допомогою якої користувачі можуть перерахувати кошти в благодійні організації, отримала оригінальне рішення для розвитку моторики і тренування пам’яті

Компанія «Майкрософт Україна» спільно з українським розробником ігор для мобільних пристроїв Nravo Kids випустили оновлення благодійного додатку «Світ Добра». У грі ми зустрічаємо знайомих героїв – дітей з особливими потребами та скаутів. Мета гравця – зробити дитину щасливою і допомогти їй втілити мрії через проходження розвиваючих міні-ігор. Гра вчить дитину, що добрі справи легко робити А оновлення «Корисні розвивайки» показує, що допомагати ще й корисно. Воно складається з двох ігор:

  • «Через лабіринт до мрії» – допоможіть дітям здійснити мрію, яка чекає їх в кінці лабіринту;
  • «Добрі мрії» – створіть свою історію добра, попарно відкривши усі картки.

Ігри розвивають моторику, логіку і тренують пам’ять, а батьки можуть бути спокійні, тому що це корисні і добрі іграшки. Загалом гра включає 3 розділи: «Корисні розвивайки», «Добрі справи» та «Зимові мрії». У кожному з них анімований малюк розповідає про свої бажання – побувати в ляльковому театрі, пограти на скрипці та ходити взимку в теплій шапочці, але не всі можуть собі це дозволити. За допомогою гравця він знаходять свій шлях до мрії. У грі користувачі можуть перерахувати кошти в благодійні організації, які допомагають тисячам дітей по всій Україні.

 «Грою «Світ Добра» ми хочемо показати, що допомагати і бути добрими – легко, – каже Наталя Табачин, керівник проекту Nravo Kids. – Гра розрахована як для дітей, так і для дорослих. Грати в неї краще разом, так щоб батьки відразу розповідали дитині про особливих дітей, яких потрібно підтримувати і яким потрібно допомагати. Це розуміння дуже важливо виховувати із раннього дитинства».

У будь-який момент учасник може перерахувати кошти на допомогу дітям, вибравши благодійну організацію з переліку партнерів ініціативи. Благодійні кошти безпосередньо надходять в , , ГО , міжнародні фонди та Ці організації піклуються про дітей з особливими потребами та підтримують маленьких жителів України з кризових сімей, а також виховують молоде покоління скаутів. Кожен охочий може завантажити додаток і дізнатися більше про учасників проекту в реальному часі, познайомитися з організаціями, побачити кількість пожертв та іншу корисну інформацію.

«В оновленні «Корисні розвивайки» діти зустрінуть вже знайомих героїв, які вчать, як легко допомагати, а також розвивають пам’ять та логічне мислення дитини-гравця, – розповідає Олександра Чувакова, координатор соціальних програм «Майкрософт Україна». – Гра «Світ добра» нагадує про те, що треба дбати про близьких, коли вони потрапляють у складне становище, а також про тих, хто переживає обмеження і має менше можливостей, ніж інші».

Додаток доступний безкоштовно українською та англійською мовами у маркетах , і . «Світ добра» – кросплатформенна гра, тому встановити її можна як на смартфон, так і на планшет. Грати в неї можуть діти від 3 років і дорослі.