Skype TX 4: інтерактивне телебачення стало простішим

Комунікатор від Microsoft робить цікавішим не лише приватне спілкування, а й передачі в телевізорі. Рішення для організації телетрансляцій Skype TX дозволяє влаштовувати прямі включення, виїзні інтерв’ю тощо. Із ним телеканали можуть менше перейматися питаннями інфраструктури та більше часу присвячувати контенту. А нещодавно Skype TX оновився до Skype TX 4 та приніс ще більше можливостей.

Skype TX з’явився у 2014 році і за цей час завоював досить велику популярність. Сьогодні його використовують більше 100 телекомпаній у світі.

Нова версія Skype TX 4 пропонує медійникам інтеграцію відеодзвінків із кількох студій у телетрансляцію. Завдяки тому, що для такого завдання тепер достатньо одної системи, телекомпаніям потрібно менше обладнання та часу для його налаштування. Усе це знижує затрати та зайняту апаратурою площу.

Апаратні партнери Skype TX 4

Першими виробниками, які випустять сумісне зі Skype TX 4 обладнання, стануть компанії NewTek та Quicklink:

  • є багатоканальною системою відеодзвінків. Вона розрахована виключно на проведення декількох «живих» та готових до ефіру одночасних розмов по Skype. TalkShow VS 4000 виконана у стандартному розмірі 1RU з чотирма індустріальними портами вводу та чотирма портами виводу. Вони дозволяють організувати потік даних форматів SDI та IP через рішення NDI;
  • конвертує кілька дзвінків Skype у трансляцію студійної якості. Quicklink TX Multi буде доступним у трьох варіантах. Комплектація The Quicklink TX передбачатиме передачу відео по HDMI, SDI та аналоговому каналу й передачу аудіо. Комплектація Quicklink TX Multi передає декілька одночасних потоків SD/HD-SDI I/O. Варіант Quicklink TX Enterprise дозволяє вести кілька одночасних потоків SD/HD-SDI I/O з додатковими каналами, моніторингом в реальному часі параметрів сервера та системою сповіщення.

Дізнатися більше про нові можливості Skype TX 4 можна на сторінці .