9 прикладів, коли власники iPhone захочуть Windows Phone 8

Користувачі мобільного зв’язку все більше надають перевагу смартфонам на операційній системі від Microsoft, і зростання її популярності не випадкове. У пристроях з Windows Phone 8 є те, чого немає на інших, і тому на них все частіше зупиняють свій вибір покупці. Навіть популярний iPhone багато в чому поступається смартфонам з живими іконками. Ось лише 9 найбільш яскравих прикладів.

1. Кращі екрани

Власники телефонів з Windows Phone 8 можуть бачити більше на своєму гаджеті, адже ця операційна система підтримує дисплеї з діагоналлю до 4,5 дюймів, тоді як найбільший iPhone обмежений величиною в 4 дюйми. Це позначається і на роздільній здатності: гаджет Apple має 1136×640 точок, а смартфони з ОС від Microsoft можуть показувати більш якісну картинку розміром 1280×720 пікселів.

2. Зручна робота з документами

Працювати з офісними файлами на своєму телефоні – не проблема для власників гаджетів з Windows Phone 8. Адже ця ОС має вбудований пакет Office, з яким користувачам доступні звичні програми, такі як PowerPoint, Word та інші. Мобільна платформа iPhone не має таких програм, тому для роботи з документами власникам цих гаджетів доводиться використовувати інші розробки. Останні можуть бути менш функціональними або коштувати дорого, а Office для Windows Phone надає повний набір інструментів безкоштовно від початку. Детальніше про можливості цього пакета для смартфонів можна почитати тут.

3. Краща персоналізація

Телефони з Windows Phone 8 можна зробити ще більш зручними, якщо налаштувати початковий екран за власними потребами. Живі плитки на ньому можна переставляти, видаляти та змінювати розмір – усе це дозволяє створити унікальний вигляд. Водночас iPhone взагалі не дозволяє змінювати зміст початкового екрана. До речі, мобільна операційна система Microsoft дозволяє налаштувати під себе й інші елементи. Наприклад, за допомогою 8 налаштувань Windows Phone 8 смартфон можна зробити продуктивнішим.

4. Завжди в курсі справ

Завдяки радикально новому інтерфейсу Windows Phone 8 власникам смартфонів з нею не потрібно робити багато рухів, щоб дізнаватись важливу інформацію. Нові повідомлення, підказки про апдейти, кількість нових вхідних листів, статуси друзів у соціальних мережах – про все це та багато іншого можна дізнаватися одним поглядом. І при цьому не потрібно заходити в окремі програми та вручну оновлювати їх. Для порівняння, програми для iPhone можуть лише числом показувати кількість нових повідомлень.

5. Заряджання без проблем

Сучасні смартфони при активному використанні доволі швидко споживають енергію акумулятора. Проте, на відміну від власників iPhone, користувачі смартфонів з Windows Phone можуть про це не хвилюватися. Вони не залишаться без свого гаджета, навіть якщо забули до нього кабель вдома. Адже телефони з ОС Microsoft обладнані стандартним портом microUSB. Такий використовує переважна більшість виробників сьогоднішніх смартфонів, і тому його можна використати для підзарядки свого гаджета. У той самий час прихильники продукції Apple повинні шукати фірмовий кабель з роз’ємом «Lightning», знайти який буде важче.

6. Заряджання без проводів

Якщо раптом так трапиться, що віднайти кабель зі штекером microUSB не вдасться, тоді можливості нових гаджетів з мобільною ОС Microsoft дозволяють поповнювати енергію акумулятора і без нього. Досить лише покласти телефон на спеціальний килимок, який є індукційним зарядним пристроєм, і рівень заряду в гаджеті почне зростати. Подібною технологією на сьогодні обладнані багато смартфонів. Серед них – деякі гаджети марки Lumia, наприклад, Nokia Lumia 920. Власникам iPhone нічого не залишається, як продовжувати шукати кабель з роз’ємом «Lightning» для підзарядки або залишитись без зв’язку.

7. Електронне портмоне

Завдяки Windows Phone можна менше обтяжувати свої кишені гаманцем. Адже смартфони з ОС Microsoft можна використати для оплати покупок в магазинах чи ресторанах. І все завдяки програмі Wallet, до якої можна прив’язати свій банківський рахунок і тим самим перетворити телефон на гаманець. Більш того, завдяки цій розробці смартфон ще буде показувати вигідні пропозиції в найближчих магазинах. При цьому для оплати не потрібно знати PIN-коди чи ще якісь авторизаційні дані. Досить лише піднести смартфон до спеціального терміналу, і він самостійно оплатить покупку.

8. Легкий обмін даними

Оплатити покупку чи скопіювати файл одним дотиком – саме такі можливості отримала Windows Phone завдяки підтримці технології близького зв’язку Near Field Communication (). З нею не потрібно вводити паролі чи проводити авторизацію пристроїв перед пересиланням інформації. Усе, що потрібно користувачеві, – піднести смартфон впритул до іншого пристрою. Решту операційна система зробить самостійно. Детальніше про NFC можна почитати в матеріалі про нові можливості Windows Phone 8.

9. Дитячий режим

Батьки часто справедливо побоюються давати сучасний смартфон дитині. Адже до нього прив’язані банківські рахунки та кредитні картки. А малеча може ненароком купити непотрібні програми, оновлення чи аксесуари. Власники смартфонів з Windows Phone 8 можуть спокійно дати дитині погратися телефоном, адже вона не зможе заподіяти жодних збитків завдяки дитячому режиму «Kids Corner». У ньому смартфон запускає лише визначений перелік програм та виконує обмежену кількість дій. Усі інші функції будуть заблоковані паролем.

За матеріалами .