Святкування Міжнародного жіночого дня: Microsoft кидає виклик упередженості та нерівності

8 березня — це особливе свято, коли люди по всьому світі об’єднуються, щоб відзначити досягнення жінок та зосередити увагу на проблемі гендерної нерівності. Міжнародний жіночий день — це шанс проявити небайдужість та висловити думки щодо дій для досягнення паритету між обома статями.

Минулого року Всесвітній економічний форум опублікував невтішну доповідь з висновками, що гендерний розрив не буде повністю заміщений аж до 2186 року. Щоб сфокусувати увагу громадськості на цій проблемі була запущена кампанія #BeBoldForChange, яка має на меті поліпшення становища жінок у всьому світі, відстоювання права на освіту та захист жінок від насильства.

Microsoft не стоїть осторонь від цих проблем, вивчає їх та пропонує власні методи вирішення. Нещодавно компанією було оприлюднено результати дослідження, яке показує, що більшість молодих жінок втрачають інтерес до вивчення наук, технологій, інжинірингу та математики у віці до 15 років. Лише 6,7% випускників наукових спеціальностей — жінки. Більшість покидають навчання через відсутність рівності в наукових колах.

Microsoft запустила власну кампанію #MakeWhatsNext, щоб зацікавити дівчат зайнятися науковою діяльністю та зробити власний внесок у майбутнє.

Компанія Microsoft прагне зробити світ кращим, бути провідником змін та спонукати людей об’єднуватися заради спільної мети.

Протягом наступного тижня компанія публікуватиме думки європейських жінок, що працюють у Microsoft, їх досягнення та цінні поради, щоб надихнути і допомогти дівчатам по всьому світі змінити своє життя на краще.