Пошта Outlook переходить у доповнену реальність

Незалежно від того, у якому світі – віртуальному чи реальному – ви перебуватиме, ви зможете залишатися на зв’язку. Пошта Outlook та календар Calendar стали першими програмами, які можуть працювати в голографічному режимі на гаджеті Microsoft Hololens. Це комп’ютер, який дозволяє змішати в одне ціле віртуальний та реальний світи.

З поштою Outlook Mail на HoloLens можна отримати скриньку вхідних повідомлень у будь-якому місці, наприклад, на стіні свого робочого кабінету. І при цьому можна продовжувати працювати з іншим віртуальним контентом. У голографічному режимі також буде простіше стежити за своїм розкладом з новим календарем. Програми Outlook Mail та Calendar створені на універсальній платформі Universal Windows Platform (UWP), як і інші утиліти Office для HoloLens. Цей програмний комплекс дозволив розробникам з меншими зусиллями перенести знайомі офісні програми до голографічного комп’ютера.

Випуск двох утиліт є лише початком нових можливостей, які доступні для окулярів HoloLens. Цей пристрій відкриє нові зручніші способи для роботи та комунікації. Його здатність змішувати віртуальну та фізичну реальність надає багато переваг, і ви можете запропонувати власні способи її використання. Надсилайте свої пропозиції щодо функцій Outlook Mail та Calendar для HoloLens через сторінку на сайті Microsoft.

Популярні питання та відповіді

Як встановити програми Outlook Mail та Calendar на HoloLens?

Відкрийте на голографічних окулярах магазин Windows Store та знайдіть у ньому утиліти Outlook Mail та Calendar. Клацніть «Безплатно» та дотримуйтесь інструкції.

Як можна отримати HoloLens?

Замовити модель HoloLens Development Edition можна через сайт HoloLens.

Де можна отримати більше інформації чи залишити відгук?

Більше відомостей ви можете отримати на сторінці Office для HoloLens. Відгуки можна залишати на форумі розробників.