Електронна пошта на руках: вийшов Outlook для Android Wear

Поштовик Microsoft дозволяє залишатися на зв’язку завжди. Для цього Outlook працює на комп’ютерах, ноутбуках, планшетах, мобільних телефонах, а також на годинниках. Версія для Apple Watch з’явилася в серпні минулого року, а тепер вийшов варіант для Android Wear.

Стежити за власним розкладом на годинниках Android Wear буде простіше з функцією Outlook watch face. Вона покаже огляд запланованих на найближчі 12 годин справ з короткою інформацією про них. Відомості показуватимуться поверх циферблата годинника, при цьому кольори на екрані будуть такими ж, як кольори Outlook на смартфоні Android.

Деталі наступної події виводяться на передньому плані в центрі, щоб можна було бачити, скільки часу до неї залишається. Окрім цього, на дисплеї відображається кількість нової пошти після її останньої перевірки на телефоні.

Якщо в наступні 12 годин ваш календар порожній, тоді Outlook покаже останні отримані листи. Щоб подивитися інформацію, просто тапніть на них.

A-deeper-look-at-Outlook-for-Android-Wear-2a

«Розумні» годинники є не лише гаджетами, а й модними аксесуарами. Ви можете персоналізувати на них фонові шпалери, головний колір тощо.

Виконуйте більше з повідомленнями на годиннику

Outlook також дозволяє реагувати на повідомлення і відповідати на них безпосередньо з годинника. Щоб прочитати листа – тапніть по ньому. Ви також можете робити дії, які доступні в Outlook для Android, разом з архівацією, плануванням, помітками, видаленням. Якщо в листі міститься запрошення, тоді можна швидко повідомити про свою участь. Outlook також надає набір готових відповідей та голосовий ввід, щоб можна було відповідати на листи без участі телефона.

Функція Outlook watch face також нагадує вам про майбутні події. Тапніть на її сповіщення, щоб подивитися час, місце та інші деталі.

Надсилайте пропозиції

Ви можете допомогти покращити Outlook для Android Wear. Надсилайте свої ідеї через меню поштовика. Зайдіть у його налаштування, відкрийте розділ «Допомога та відгуки», а потім тапніть на опцію «Запропонувати функцію».