Outlook для iOS та Android отримав підтримку сервісів Wunderlist, Facebook та Evernote

У поштовику Microsoft стало простіше контролювати щоденне життя на мобільних гаджетах. Outlook для iOS та Android отримав функцію Calendar Apps, яка дозволяє підключити свої акаунти в сервісах Wunderlist, Facebook та Evernote.

З Outlook уже можна в одному місці переглядати власні плани, які збережені в календарях різних сервісів, таких як Outlook.com, Office 365, Gmail, iCloud. При цьому ви також маєте доступ до власних файлів.

Розробники мобільних версій Outlook, окрім Calendar Apps, також випустили двотижневий міні-календар, режим перегляду на три дні, а ще календарний віджет для iOS. Скоро також з’явиться розширення Connected Calendars.

Wunderlist

Wunderlist – це проста програма для планування завдань. Заплановані в ній завдання з Calendar App можна переглядати безпосередньо в календарі Outlook.

Щоб розпочати роботу, необхідно буде підключити Wunderlist до Outlook. Для цього проведіть у календарі Outlook зліва направо і поряд з меню Calendar Apps тапніть кнопку «Додати» (Add). Після синхронізації контент із Wunderlist буде доступним у календарі Outlook. Створені нотатки до завдань також можна буде читати. Для зручності роботи списки завдань можна виділяти кольором.

Wunderlist також нещодавно випустив плагін для Outlook.com, Outlook 2013/2016 та веб-версії Outlook для Office 365. Завантажити його можна на офіційному сайті.

Facebook

Підключивши акаунт Facebook до Outlook, можна буде переглядати події Facebook Events, їхніх учасників тощо. Основна інформація про зустрічі – їхній час та місце – буде доступна в поштовику, а більше відомостей можна прочитати у Facebook, натиснувши кнопку Open in Facebook.

Evernote

Evernote – це рішення для створення нотаток, списків завдань тощо. Цю інформацію можна мати у власному календарі Outlook. Достатньо лише встановити нагадування на замітці, і вона разом зі своїм посиланням буде доступною в поштовику Microsoft на мобільному.

Evernote також має плагіни для Outlook.com, Office 365, Outlook 2013/2016 і веб-версії.

Ви можете висловити свої ідеї з покращення Calendar Apps. Надсилайте їх за допомогою форми в меню «Налаштування» – «Довідка та підтримка» – «Запропонувати функцію».