Три способи використовувати графіки Excel 2016 для бізнес-рішень

Остання версія офісного пакету Microsoft отримала додаткові способи візуалізації даних. Це «водоспад», гістограма, парето, діаграма розмаху, «дерево» та секторна діаграма «сонячні промені». Із ними можна швидко виводити у зручному вигляді фінансову, статистичну та ієрархічну інформацію. І ось кілька прикладів, як ці графіки допоможуть приймати бізнес-рішення.

Швидко побачити прибутки та втрати

Графік «водоспад» допоможе швидко показати головні елементи фінансових показників компанії та як вони впливають на загальний результат. Скористатися таким типом діаграм можна в Excel, Word, PowerPoint на настільному ПК, ноутбуці, планшеті чи смартфоні.

 

Показати зв’язки між даними

Щоб краще зрозуміти, наприклад, які продукти чи послуги дають найбільше виручки, можна використовувати графік «дерево». Він надає даним ієрархічний вигляд та дозволяє їх легко порівнювати на різних рівнях.

Якщо необхідно побачити на одному екрані всю ієрархію, тоді краще використовувати діаграму «сонячні промені». Вона наочно показує, які сегменти мають найбільше значення:

Показати статистичні шаблони

Компаніям важливо постійно шукати нові способи привернути увагу клієнтів. Це одне з головних завдань для бізнес-аналітиків. Допомогти їм може гістограма, на якій вони побачать частотний розподіл даних, наприклад, клієнтів за віковими групами. Так можна точніше визначити ключовий сегмент для компанії.

Діаграма розмаху, як і гістограма, показує розподіл інформації. Але з нею можна зазирнути в дані глибше та побачити діапазон, квартали, значення тощо:

Office отримає новий тип графіків

Офісний пакет Microsoft стане ще зручнішим для бізнес-аналітиків. Найближчим часом він отримає воронкоподібний тип графіків. Вони дозволяють ретельніше поглянути, наприклад, на продажі та побачити, що можна поліпшити. Новий тип діаграм буде доступним у рамках Office 365.