Український проект став переможцем найбільшого європейського конкурсу найкращих комунікаційних рішень

Ініціатива #ДаєшWorkout компанії «Майкрософт Україна» перемогла у категорії «Польща, Україна, Росія»

Кампанія #ДаєшWorkout, яка демонструє переваги мобільного стилю роботи, перемогла у найбільшому міжнародному конкурсі кращих комунікаційних рішень European Excellence Awards 2015. Гала-церемонія, на якій були оголошені переможці та вручені нагороди, відбулась 10 грудня у Стокгольмі.

#ДаєшWorkout

#ДаєшWorkout

Проект компанії «Майкрософт Україна» був єдиним, що представляв Україну у фіналі. Всього на конкурс цього року було подано більше 1600 проектів у 60 номінаціях з усієї Європи.

Кампанія #ДаєшWorkout стартувала як ініціатива співробітників «Майкрософт Україна» у соціальних мережах: під час ремонту в офісі компанії вони працювали віддалено та розповідали про свій досвід з хештегом #ДаєшWorkout, ділилися фотографіями та відео.  Результатом проекту стало створення справжнього руху людей, які працюють віддалено – людей, які на своєму прикладі доводили, що залишатися ефективним та продуктивним можна, працюючи поза офісом, та розповідали, як це зробити.

Розвиток кампанії проходив у кілька етапів:

  • Проведення «туру віддаленої роботи» співробітників «Майкрософт Україна» з журналістами найбільшими містами України
  • Проведення фестивалю мобільного стилю роботи в Києві
  • Створення ігрової програми для Facebook
  • Проведення програми “Meet us!” – протягом 6 місяців до офісу «Майкрософт Україна» можна було прийти, щоб попрацювати віддалено зі своєю командою
  • Історії успіху компаній, які завдяки мобільним й хмарним технологіям поліпшили свою продуктивність. Зокрема, історії компаній, які змушені були переїхати з міст Східної України. За допомогою технологій Microsoft вони налагодили роботу колективу на новому місці та успішно ведуть бізнес у віддаленому режимі.

Проект отримав більше 600 публікацій в українських ЗМІ та постів у соціальних мережах. Презентацію проекту #ДаєшWorkout англійською можна подивитися онлайн.

Список всіх проектів, які перемогли на European Excellence Awards 2015, можна побачити за посиланням.

European Exellence Awards

European Exellence Awards

European Excellence Awards – престижний європейський конкурс, який проходить щорічно починаючи з 2007 року і відзначає досягнення фахівців в області PR, комунікацій, брендингу та репутаційного менеджменту. Гала-церемонія оголошення і нагородження переможців проводиться щороку в новій європейській столиці. Цього року вже дев’ята церемонія пройшла в столиці Швеції – Стокгольмі.