Lumia 950 і Lumia 950 XL тепер доступні в Україні

Два флагманських смартфона Lumia з новою операційною системою Windows 10 забезпечують високу ефективність роботи

Корпорація Microsoft оголосила про старт продажу Lumia 950 і Lumia 950 XL в Україні. Це перші пристрої з лінійки Lumia, які поставляються зі встановленою операційною системою Windows 10. Відмінна риса Lumia 950 і Lumia 950 XL – підтримка функцій Windows Hello і Continuum. Оснащені високоякісним QuadHD AMOLED-дисплеєм, камерою PureView з 20-мегапіксельним сенсором і потрійним світлодіодним спалахом, що дозволяє знімати відео з роздільною здатністю 4K, Lumia 950 і Lumia 950 XL об’єднали в собі першокласні функції від Microsoft.

Lumia 950

Lumia 950

В Україні ціна на смартфони Lumia 950 і Lumia 950 XL стартує від 15 999 гривень та 17 999 гривень відповідно. Придбати модель Lumia 950 можна в таких мережах як «Comfy», «Ельдорадо», «Фокстрот», «Алло», «TTT», «Цитрус» та інтернет-магазині Rozetka, а Lumia 950 XL з’явився в Rozetka. В якості приємного бонусу при покупці смартфонів в цих мережах можна отримати в подарунок док-станцію Microsoft Display Dock HD-500, яка дозволяє трансформувати смартфон у комп’ютер.

«Lumia 950 та Lumia 950 XL створені для людей, які хочуть мати смартфон з найпотужнішою операційною системою, – говорить Олег Волга, директор департаменту споживчого сегменту та каналів збуту компанії «Майкрософт Україна», – Нові Lumia чудово підійдуть досвідченим користувачам, яким потрібен телефон преміум-класу, здатний працювати як повноцінний комп’ютер. Windows 10 і функція Continuum дозволяють робити більше, ніж звичайний смартфон в умовах офісу, вдома або в дорозі».

Lumia 950 XL

Lumia 950 XL

Функціонал Lumia 950 і Lumia 950 XL

  • Lumia 950 і Lumia 950 XL є першими моделями цієї серії із передвстановленою Windows 10, що дозволяє легко перемикатися між пристроями Windows – починаючи від ключових програм, таких як Office, до миттєвого доступу до папок за допомогою
  • Завдяки функції Continuum з’явилася можливість трансформувати смартфони Lumia в комп’ютер при підключенні до док-станції Microsoft Display Dock (HD-500).
  • Як преміум-пристрої, ці телефони оснащені Quad HD AMOLED-дисплеєм з щільністю пікселів у 564 пікселі на дюйм, який дозволяє переглядати фото, відео та документи в чудовій якості.
  • У Lumia 950 і Lumia 950 XL інтегрована 20-мегапіксельна камера Microsoft PureView з потрійним світлодіодним спалахом. Камера фіксує ідеально чіткий знімок навіть у найскладніших умовах. Фотографії можуть бути автоматично синхронізовані між усіма пристроями Windows 10 за допомогою програми Windows Photo.
  • За високу швидкість роботи всіх функцій на телефонах відповідає один з останніх процесорів Qualcomm® Snapdragon ™.
  • Більше інформації про технічні характеристики пристроїв доступно за посиланнями: Lumia 950 та Lumia 950 XL.