44 українських вчителя та 7 шкіл включені до списку найбільш інноваційних у світі

Цього року рекордна кількість українців потрапила до переліку найкращих педагогів всесвітньої програми розвитку освіти Microsoft

44 викладача та 7 навчальних закладів України були включені до списків найбільш інноваційних шкіл та вчителів зі всього світу. Ці списки щороку  складає глобальна програма розвитку освіти Microsoft. Вчителі та представники навчальних закладів, які увійшли до цього переліку, отримали сертифікати відзнаки у Міністерстві освіти і науки України.

YUR_8816 - копия

«Сьогодні ми відзначаємо українських вчителів та школи, які своїм прикладом демонструють, як впроваджувати сучасні технології в навчальний процес. – каже заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей. – Освіта, побудована на технологіях, не лише робить навчальний процес більш цікавим, а й допомагає виховати свідомих громадян, здатних до критичного мислення та пошуку творчих рішень. Ми вдячні нашому партнеру компанії «Майкрософт Україна» за таку програму, яка мотивує вчителів будувати нову українську школу».

Заступник Міністра освіти і науки Павло Хобзей

Заступник Міністра освіти і науки Павло Хобзей

До рейтингу увійшли такі українські школи: Креативна міжнародна дитяча школа (Київ), Новопечерська школа (Київ), Britannica School (Київ), Заліщицька державна гімназія (м. Заліщики Тернопільської обл..), Дніпропетровський ліцей інформаційних технологій, Ліко-школа (Київ) та приватна школа «Європейський колегіум» (Київ). Серед викладачів-новаторів найбільше представників Новопечерської школи (5 вчителів) та Дніпропетровського ліцею інформаційних технологій (4 вчителя).

«Microsoft багато років активно співпрацює з навчальними закладами України, сприяючи реалізації потенціалу освітян та стимулюючи їхній професійний розвиток. Інноваційні вчителі приносять у клас новий підхід до викладання, що в результаті сприяє вихованню молоді, яка вміє та любить мислити нестандартно і здатна досягати більшого, – говорить Роман Рудюк, керівник програми «Партнерство в навчанні» компанії «Майкрософт Україна». – Цього року програма розширилася, що дало змогу більшої кількості українських педагогів проявити себе».

Керівник програми "Партнерство в навчанні" Роман Рудюк

Керівник програми “Партнерство в навчанні” Роман Рудюк

До списків найбільш інноваційних шкіл Showcase Schools номінуються заклади, які активно використовують мобільні та хмарні технології в навчальному процесі. А до списку педагогів Innovative Expert Educators – вчителі, які застосовують нові методи навчання та активно використовують новітні технології в роботі з учнями. Ініціативи Microsoft мають на меті вдосконалювати навчання за допомогою технологій.

Дізнатись про ініціативи Microsoft в Україні, які допомагають педагогам отримати доступ до сучасних інформаційних технологій, можна на сторінці «Партнерство в навчанні».