«Майкрософт Україна» пропонує оновити своє життя за допомогою технологій

Чотири українці протягом 4 місяців будуть змінювати своє життя в проекті «Твій власний Upgrade»

Компанія «Майкрософт Україна» оголосила про запуск соціального проекту «Твій власний Upgrade», в рамках якого четверо учасників, які хочуть змінити своє життя, будуть робити це під наглядом досвідчених тренерів-менторів, використовуючи інноваційні технології. Відбір учасників стартував 28 жовтня. Усі бажаючі можуть подати заявку на участь на сайті проекту yourupgrade.com.ua.

Змінюватись кожен з учасників проекту буде в одному з чотирьох напрямків: «Вчитель upgrade», «Кар’єра upgrade», «Подорож upgrade», «Тіло upgrade». Завдання ментора кожної категорії – допомогти учасникам сформувати мету та мотивувати в її досягненні, ставити завдання та складати план дій. Завдання учасника – слідувати плану, розробленому спільно з ментором. Крім того, експерти «Майкрософт Україна» допоможуть учасникам поліпшити базові технологічні навички та розкажуть, як за допомогою технологій можна наблизитися до поставленої мети.

«У цьому проекті відображено прагнення Microsoft допомагати людям досягати більшого за допомогою технологій, – говорить Тетяна Марушевська, директор з маркетингу «Майкрософт Україна». Разом з випуском нової Windows 10 по всьому світу стартували ініціативи під назвою #UpgradeYourWorld. Проект під цим девізом стартує і в Україні. Ми пропонуємо людям оновлюватись та покращувати своє життя».

Тривалість проекту – 4 місяці, протягом яких учасники будуть працювати над собою. В кінці проекту відбудеться захід, в рамках якого тренер та герой підведуть підсумки свого перевтілення і розкажуть, чи вдалося їм досягти поставленої мети.

За змінами героїв, порадами тренерів проекту та іншою цікавою інформацією можна буде стежити на сайті yourupgrade.com.ua, а також на сторінках Microsoft Ukraine у Facebook, Вконтакте, Twitter.

«Дуже часто люди відчувають, що хотіли б змінити щось у своєму житті – знайти більш цікаву роботу, поліпшити здоров’я або почати подорожувати, але весь час відкладають ці зміни, розповідає один з менторів проекту Алла Клименко, тренер зі щастя. Ми підтримаємо наших героїв у складанні чіткого плану дій та у втіленні їх мрії, навчимо наших героїв, як мотивувати себе до змін у житті і покажемо, що технології – це незамінний інструмент для того, щоб зробити своє життя свідомим».

Проект стартує 18 листопада, а з 28 жовтня по 16 листопада організатори приймають анкети від охочих стати героями проекту, серед них виберуть чотирьох найбільш мотивованих учасників. Дізнатися докладні умови участі та заповнити анкету на участь у проекті можна на сайті yourupgrade.com.ua.