Як Windows 10 допоможе виконувати завдання швидше

Відсьогодні вже можна встановити нову операційну систему Microsoft, яка обіцяє спростити та пришвидшити виконання різних завдань. Для цього в ній є набір відповідних інструментів та функцій: центр повідомлень Action Center, режими перегляду Task View та Snap Assist.

Легка організація екрана

У новій операційній системі буде простіше одночасно працювати з декількома програмами. Windows 10 отримала поліпшену функцію перегляду Snap, з якою на дисплей можна вивести одночасно до чотирьох утиліт. Для цього вікна програм необхідно буде перетягти в кути екрана. При цьому операційна система також сама запропонує заповнити порожнє місце на дисплеї відкритими утилітами.

Контроль над робочим столом

З режимом перегляду Task view у Windows 10 буде простіше бачити відкриті програми, документи та файли в єдиному вікні. А якщо поточний екран переповнився запущеними утилітами, можна створити додатковий віртуальний робочий стіл.

Одне місце для всіх повідомлень

Читати сповіщення та апдейти від великої кількості програм у Windows 10 буде зручніше завдяки тому, що вони будуть зібрані в одному місці – центрі повідомлень Action Center. У ньому також можна буде швидко змінити часто використовувані налаштування гаджета, наприклад, яскравість дисплея.