Windows 10 доступна у 190 країнах світу як безкоштовне оновлення

Серед нововведень Windows 10 – голосовий помічник Cortana, новий браузер Microsoft Edge, програма Xbox, набір програм Office Universal та багато іншого

Корпорація Microsoft сьогодні оголосила, що нова операційна система Windows 10 виходить у якості безкоштовного оновлення, а також на нових комп’ютерах та планшетах. Серед інновацій, які доступні у Windows 10 – Cortana, програма Xbox та браузер Microsoft Edge, які привносять у вже знайому систему більш персоналізовані складові. Windows 10 надається як послуга і це найбезпечніша версія за всю історію Windows, оскільки  автоматично завантажує останні інноваційні компоненти та оновлення систем безпеки. Система однаково добре працює на різних пристроях – комп’ютерах, планшетах, смартфонах, Raspberry Pi, Xbox One, HoloLens та ще на більше ніж 2 000 пристроях або конфігураціях, які вже активно тестуються. Оновлений Магазин Windows та комплект для розробки Windows Software Development Kit також стануть доступними сьогодні і відкривають нові можливості для створення програм.

Microsoft також запускає довгострокову соціальну програму #UpgradeYourWorld, привертаючи увагу до людей та організацій, які прагнуть «оновити свій світ» (#UpgradeYourWorld). Проголосувати за одну з громадських організацій, що працює по всьому світу і яка зможе отримати необхідні кошти на реалізацію своєї ідеї, можна, згадавши її назву із використанням хештегів #UpgradeYourWorld та #vote на Instagram, Facebook або Twitter. Більше інформації про ініціативу #UpgradeYourWorld – на сторінці проекту: http://www.windows.com/upgradeyourworld

«Сьогодні починається нова ера Windows. Із самого початку Windows 10 була унікальною вона розроблена з урахуванням відгуків 5 мільйонів користувачів, надається як послуга та пропонується у якості безкоштовного оновлення, − говорить Террі Майерсон, виконавчий віце-президент напрямку Windows and Devices. − У Windows 10 реалізована наша ідея більш персоналізованого, інтуїтивного, мобільного досвіду роботи з комп’ютером. Разом з нашими партнерами ми раді представити найкращу версію Windows, що коли-небудь існувала, яка дозволить людям у всьому світі робити більше».

Windows 10: Найкраща Windows в історії

Windows 10 швидка та звична – до неї повернулась знайома всім кнопка «Пуск», а також «Живі плитки» для миттєвого доступу до найважливішої інформації. Windows 10 – це найбезпечніша версія Windows: у ній вдосконалена програма Windows Defender та фільтр SmartScreen для захисту від вірусів, шкідливого ПЗ та фішингових програм, а також є такі інновації як сервіс Windows Hello, який дозволяє авторизуватися швидко та безпечно без необхідності вводити пароль. Систему як ніколи просто підтримувати в оновленому стані завдяки безкоштовним оновленням: вони допоможуть не відставати від нових функцій та актуалізувати системи безпеки на весь час використання пристрою.

Завдяки голосовому управлінню та можливості управління стилусом та жестами, Windows 10 стала більш персоналізованою та продуктивною. Система створена для ідеальної роботи з Office та Skype, і дозволяє легко переключатися між програмами та зберігати організованість за допомогою функцій Snap та Task View. Windows 10 пропонує багато нововведень, серед яких:

  • Cortana – персональний цифровий помічник, який допоможе знайти необхідну інформацію у будь-який момент.
  • Microsoft Edge – новий браузер, який забезпечує легкий та швидкий інтернет-серфінг.
  • Інтегрована програма Xbox переносить враження від приставки Xbox на Windows 10, об’єднуючи друзів, ігри та досягнення на пристроях з Xbox One та Windows 10.
  • Continuum – функція, яка оптимізує роботу програм та сприяє кращій роботі одночасно з десктоп- и тачскрін- режимами.
  • Вбудовані програми, такі як Photos; Maps; нова музична програма від Microsoft – Groove; а також Movies & TV пропонують широкий набір інструментів для розваги та роботи. За допомогою OneDrive можна з легкістю ділитися файлами, які будуть доступні на всіх ваших пристроях та завжди оновлені.
  • Програма Microsoft Phone Companion дозволяє iPhone, Android та Windows Phone смартфонам з легкістю працювати з пристроями на Windows 10.
  • Нова мобільна програма Office для планшетів на Windows 10 вже доступна у Магазині Windows. Програми Word, Excel та PowerPoint створені для роботи «на ходу» та дозволяють зручно працювати на невеликих планшетах. А для того, щоб робити онлайн-нотатки, в Windows 10 одразу встановлена ​​повноцінна та багатофункціональна записна книжка One Note. Майбутній реліз нової версії десктопного Office (Office 2016) надасть багатий набір інструментів для створення професійного контенту. Розроблені спеціально для роботи з клавіатурою та мишкою, ці програми будуть оптимізовані під великі екрани ПК, ноутбуки та пристрої типу 2-в-1 як Surface Pro.

Windows 10 – найкраща платформа для бізнесу

Відгуки мільйонів ІТ-фахівців визначили те, якою сьогодні є Windows 10. Жодна з попередніх версій ще не проходила настільки ретельне тестування. Windows 10 готова до встановлення на корпоративному рівні та покликана допомогти компаніям захиститися від сучасних кібератак, налагодити ефективні бізнес-процеси та комунікацію всередині компанії за допомогою новітніх технологій. Бізнес отримає можливість контролювати частоту оновлень, а також підбирати спеціалізований набір функцій, який буде відмінно підходити під особливості роботи певних груп співробітників компанії.

Windows 10 передбачає вбудовану систему захисту на корпоративному рівні, завдяки якій користувачі можуть замінити паролі на більш безпечні методи захисту інформації, убезпечити корпоративні дані, а також дозволить компаніям посилити свій бізнес за рахунок використання хмарного сервісу Microsoft Azure Cloud.

Топ програм, доступних в Windows 10

Новий Магазин Windows  відкрився сьогодні та почав приймати нові програми для Windows 10. Він надає можливість купівлі всього необхідного в одному магазині – як платних, так і безкоштовних програм, ігор, фільмів, телешоу та музики, які працюють на всіх пристроях Windows 10. Користувачі можуть скористатися голосовим помічником Cortana для управління програмами та сповіщеннями. Весь контент Магазину сертифікований Microsoft з метою підвищення безпеки пристроїв. На додаток до існуючих програм Windows 8.1, таких як Netflix, Flipboard, Mint.com, Asphalt 8: Airborne та TheWeatherChannel, Магазин Windows містить нові та оновлені універсальні програми Windows та ігри, включаючи Twitter, Minecraft: Windows 10 Editionbeta, Hulu, iHeartRadio, USATODAY, CandyCrushSagaта багато інших.

Про простоту оновлення та доступні пристрої

Перехід на Windows 10 легкий для власників справжніх Windows 7 або Windows 8.1. Починаючи з сьогоднішнього дня, користувачі, які заздалегідь зарезервували оновлення на Windows 10, отримають сповіщення, коли це оновлення буде готове до встановлення. Для корпоративних клієнтів Windows 10 буде доступна в їх робочому середовищі, а починаючи з 1 серпня, організації, котрі мають корпоративне ліцензування, зможуть перейти на Windows 10 Enterprise та Windows 10 Education.

Завдяки найбільшій в історії технологічній програмі для роздрібних продавців партнери-рітейлери Microsoft готові допомагати користувачам перейти на Windows 10. Це більше ста тисяч підготовлених рітейлерів та десятки тисяч магазинів по всьому світу. Програми безкоштовного оновлення будуть доступні з 29 липня, а з середини серпня та у вересні Windows 10 стане широко доступною у роздрібних магазинах по всьому світу. Пристрої на Windows 10 будуть доступні в деяких роздрібних мережах вже з 29 липня, а більш широкий асортимент пристроїв стане доступним протягом кількох наступних тижнів та місяців.

Крім того, Microsoft тісно співпрацює з рітейлерами для того, що запустити програми, які допоможуть людям легко перейти на нову версію Windows.

Додаткову інформацію про перехід на Windows 10, нові та сумісні пристрої, програми Windows можна знайти за адресою: http://www.windows.com. Детальніше про ініціативу #UpgradeYourWorld можна прочитати за адресою: http://www.windows.com/upgradeyourworld.