Чим вражатиме новий браузер Microsoft Edge

До запуску новітньої операційної системи Windows 10 залишилося кілька днів, і вона здивує користувачів своїми можливостями. Одна з них – новий підхід до серфінгу в інтернеті, який забезпечить браузер Microsoft Edge. Він, наприклад, дозволить писати прямо на веб-сторінках, ділитися матеріалами, а також має спеціальний режим читання.

Помітки на веб-сторінках та обмін записами

У Microsoft Edge є функція, яка дозволяє писати або друкувати текст безпосередньо на відкритих сайтах. Такі сторінки з власними думками потім можна переслати друзями чи колегам або зберегти у OneNote.

Режим читання

З новим браузером буде простіше зосередитися на змісті статті, оскільки при переході в режим читання він прибирає всі зайві елементи на веб-сторінці та залишає лише головний контент. Матеріали також можна зберегти у PDF та додати до списку читання, щоб ознайомитися з публікаціями пізніше.

Швидший пошук

Адресний рядок у Microsoft Edge став «розумним», і тепер у нього можна запитувати про погоду, курс акцій, обчислювати математичні вирази та дізнаватися значення слів. Наприклад, в адресному рядку можна буде запитати, що таке число пі.

Вбудований асистент Cortana

У новому браузері не завжди потрібно клацати по екрану – певні дії можна буде виконувати, віддаючи Microsoft Edge голосові команди. У ньому є вбудований віртуальний асистент Cortana, який зрозуміє запит та, наприклад, пояснить значення того чи іншого терміна на веб-сторінці або забронює столик у ресторані.