Як перетворити планшет із Windows на персональний кінотеатр

Розслабитися після напруженого дня можна за переглядом цікавого фільму. А щоб не витрачати зайвий час на його вибір, варто перетворити свій планшет із Windows на такий собі домашній кінотеатр. Достатньо встановити одну програму з магазину Windows Store, щоб отримати доступ до величезної колекції фільмів.

 1

Для трансформації планшета в домашній кінотеатр знадобиться утиліта EvaVision. Це агрегатор онлайн-кінотеатрів, які опиняться в одному місці, а не будуть розкидані по веб-сайтах. Це позбавляє необхідності витрачати час на пошук фільму для перегляду по різних веб-майданчиках. Тут же можна поділитися враженнями про стрічку у Twitter.

 1

Під час роботи з EvaVision досить відкрити програму, знайти і почати перегляд цікавого відео. При цьому в утиліті є список найбільш популярних фільмів онлайн-колекції, інструмент для запам’ятовування обраних кінострічок і пошук.

 1

Майже для кожного фільму доступний короткий опис і трейлер, а також можливість вибору джерела відео – іноді буває, що один і той самий файл є в різних онлайн-кінотеатрах.

 1

EvaVision поширюється безоплатно, мова інтерфейсу й опису фільмів – російська. Програма також працює в середовищі Windows 8 RT, що дозволить дивитися відео власникам планшетів з цією ОС. Завантажити її можна зі сторінки у Windows Store.