Як Microsoft з партнерами робить малі компанії ефективнішими з «хмарами» та мобільними технологіями

Зручність сучасних програмних та апаратних продуктів сьогодні очевидна багатьом керівникам компаній, незалежно від розміру останніх. І хоча вони розуміють, що з останніми технологіями їхній бізнес може стати ефективнішим, вони часто не знають, які саме рішення потрібно запровадити. За даними дослідження CompTIA, близько 47% фірм малого розміру незадоволені тим, як вони використовують технології для поліпшення своєї роботи.

Вирішити це складне питання їм допомагає Microsoft, яка на нещодавній конференції Worldwide Partner Conference зібрала понад 11 тисяч партнерів компанії. Разом вони шукали шлях для того, щоб бізнес зміг вирішувати свої питання ефективніше за допомогою сучасних технологій. Результатом стали два перспективних шляхи.

Хмарні рішення для задоволення унікальних потреб

На конференції Microsoft оголосила про запуск програми Cloud Solutions Provider (CSP), яка доповнить можливості Office 365, Windows Intune та Enterprise Mobility Suite (EMS). З нею CSP-партнери зможуть пропонувати малому та середньому бізнесу продукти Microsoft Azure та Microsoft Dynamics CRM Online. Ця програма не лише збільшує кількість доступних компаніям онлайнових інструментів, але й дозволяє постачати їх в одному зручному пакеті від єдиного виробника.

Перевага співробітництва із CSP-партнером, наприклад, Eastridge чи Palmetto Technology Group, у тому, що вони можуть допомогти у виборі та впровадженні хмарних інструментів для виконання унікальних завдань бізнесу, від ліпшої співпраці до покращеного управління клієнтами. Адміністрування цих засобів бере на себе партнер, а керівники бізнесу зможуть зосередитися на інших актуальних завданнях, наприклад, залученні нових споживачів або розширення компанії.

Проведене компанією Deloitte дослідження малих та середніх компаній показало, що активні користувачі хмарних послуг зростали на 26% швидше та мали на 21% більший прибуток, ніж ті фірми, які працювали у старий «безхмарний» спосіб. Дві третини опитаних компаній вважають, що із сучасними рішеннями вони стали конкурентнішими.

Більше мобільності

Мобільність – це ще одна потенційна можливість для малого та середнього бізнесу. За даними дослідження IDC, компанії, виручка яких зростає на 54%, імовірно, зробили підтримку своїх мобільних працівників пріоритетом. Мобільні пристрої та сервіси їхнього управління типу Intune роблять робітників вільними від робочого столу. З ними працівники можуть виконувати свої завдання на ходу, під час зустрічей, в інших кабінетах офісу тощо.

Практичний приклад таких переваг надає ріелторська компанія Carolina Realty Group. За допомогою пристроїв на Windows та сервісів типу Office 365 її працівники майже повністю відмовилися від паперових документів, а також можуть виконувати свої завдання як в офісі, так і на виїзді. Частиною бізнес-процесів компанії став комунікатор Skype, який використовують для демонстрації будинків потенційним покупцям, які не мають змоги приїхати та подивитися нерухомість власними очима.

Інші компанії використовують планшети Microsoft Surface, з якими працівники отримують більше інформації, а також можуть здійснювати продажі. Власник бруклінського магазину Kings Games Алекс Шварцман (Alex Shvartzman) помітив, що ці гаджети позитивно впливають на його бізнес. Робітники можуть передивлятися на них огляди продуктів, шукати інформацію про конкретні ігри та зв’язуватися із відділом продажів.

Саме тому на конференції Microsoft оголосила про збільшення кількості партнерів, які можуть продавати планшети Surface. Перевагою для малого та середнього бізнесу є те, що вони можуть замовляти гаджети із встановленим набором потрібних програм та функцій. Це звільняє від необхідності будувати систему мобільних продажів власноруч, а партнер допоможе з інтеграцією гаджетів у наявні рішення та забезпечить обслуговування.

Наостанок

Зроблені на конференції оголошення підходять для будь-якого малого та середнього бізнесу, від невеликих магазинів із п’ятьма робітниками до фармацевтичних дослідницьких лабораторій зі штатом у 50 осіб. Із сучасними технологіями малим компаніям буде простіше конкурувати на ринку та залишатися ефективними.