Хмарні сервіси мобілізуються

Робота в «хмарах» ще не означає доступ з домашнього чи робочого ПК – це доводить Microsoft, яка нещодавно випустила черговий пакет мобільних програм. Серед них – Office для iPad та Office Mobile для iPhone та Android. Бізнес також отримав інструмент Enterprise Mobility Suite для управління корпоративними даними на персональних гаджетах користувачів. Окрім цього, Microsoft випустила Microsoft Azure Active Directory Premium та поліпшила Windows Intune.

«Microsoft фокусується на тому, щоб «хмари» були доступні кожному на будь-якому пристрої, – каже виконавчий директор корпорації Сатья Наделла. – Це унікальний підхід, який у центр ставить людей та дозволяє їм користуватись улюбленими гаджетами та сервісами, залишаючись при цьому зручним для ІТ та розробників».

Мобільний пакет Office

Передплатники Office 365 відтепер зможуть працювати з документами на своєму планшеті iPad. На цьому пристрої їм доступний звичний набір програм: Word, PowerPoint та Excel, які можна завантажити з магазину App Store. З ними можна читати та передавати документи, робочі книги та презентації.

Office для iPad закриває прогалину і дозволяє користуватися пакетом Office на будь-якому пристрої: ПК, Mac, планшеті та смартфоні. Зручності в роботі додають хмарні сервіси OneDrive та OneDrive для бізнесу, з якими споживачі будуть завжди отримувати останні версії своїх файлів.

Разом з Office для планшета Microsoft також представила низку інших оптимізованих для iPad програм. Серед них є OneNote, Dynamics CRM, Dynamics AX, Bing, Lync, Outlook Web Access, OneDrive, OneDrive for Business, Yammer та Skype.

Спрощення реалізації BYOD для компаній

Бізнес може поліпшити роботу своїх працівників, якщо дозволить останнім користуватись персональними гаджетами. Подібна тенденція називається «Принось свій власний пристрій» (Bring Your Own Device, BYOD), і вона входить до однієї х найважливіших у цьому році. Щоб ІТ-відділам компаній було простіше під’єднати гаджети користувачів до корпоративних ресурсів, Microsoft випустила рішення Enterprise Mobility Suite (EMS). Воно надає всі необхідні інструменти для управління та захисту інформації на пристроях споживачів за допомогою хмарних технологій. EMS містить такі рішення, як Windows Intune, Azure Active Directory Premium та Azure Rights Management Services.

Оновлена платформа Azure Active Directory Premium надає працівникам компаній у контрольованому режимі доступ до понад тисячі хмарних програм. Завдяки цьому компанії можуть заощадити кошти на ІТ та спростити обслуговування своєї інфраструктури.

Поліпшення також торкнулись інструменту Windows Intune, який призначений для централізованого керування IT-інфраструктурою підприємства. Він тепер підтримує платформу Samsung KNOX, а також функцію віддаленого керування пристроями на Android та iOS.

Доступність

Microsoft Office для iPad уже доступний споживачам на 29 мовах, і для його роботи потрібно мати планшет з операційною системою версії не нижче iOS 7.0. Більше інформації про цей офісний пакет можна знайти на його сторінці в блозі Office. Інструменти Windows Intune та Azure Active Directory Premium вийдуть в квітні, а Enterprise Mobility Suite буде доступним вже з першого травня через канал корпоративного ліцензування Microsoft Volume Licensing. Детальніше про ці продукти читайте на на відповідній сторінці.