Korrespondent.net перейшов на технології Microsoft

Це дозволило скоротити кількість задіяних серверів при збільшенні навантаження в три рази за півроку 

У зв’язку зі стрімким зростанням трафіку на одному з найбільших новинних порталів України – Korrespondent.net, виникла необхідність пошуку універсальних інструментів для побудови мультиплатформних високонавантажених програм. В результаті керівництво Українського Медіа Холдингу, до складу якого входить портал, прийняло рішення відмовитися від Web технологій OpenSource (LAMP) на користь рішень Microsoft – платформи ASP.NET і серверного продукту Windows Server. Про це на конференції для розробників Microsoft SWIT повідомив Павло Віленчик, ІТ-директор Видавничого Дому Український Медіа Холдинг.

Обрані технології забезпечують велику кількість компонентів для вирішення стандартних задач (роботи з даними, авторизації, навігації), зручні інструменти розробки дизайну і підтримку багатомовності. Таким чином, стала можлива розробка програм для різних платформ за допомогою одного інструментарію: Microsoft Visual Studio і єдиної мови програмування. Korrespondent.net також представив додаток для Windows 8, який вже доступний у Windows Store.

 «Ми втомилися від підтримки декількох платформ, оскільки витрачали багато часу на навчання мовам і особливостям операційних систем. Український Медіа Холдинг (UMH) використовує платформу ASP.NET на своєму найбільшому спортивному порталі, football.ua, і ось вже кілька років він чудово працює за будь-яких умов і будь-яких навантажень. Тому ми дуже раді, що і Korrespondent.net тепер працюватиме на технологіях Microsoft. Після переходу на ASP.NET ми використовуємо меншу кількість серверів при збільшенні навантаження в три рази за шість місяців», – коментує Павло Віленчик, ІТ-директор Видавничого Дому Український Медіа Холдинг.

Результатом переходу на ASP.NET є скорочення часу розробки, а також можливість створювати цілісні архітектурні рішення. Однією з переваг роботи з ASP.NET, на відміну від Open Source, стала постійна сервісна підтримка з боку Microsoft, а саме – наявність в Україні широкої мережі сертифікованих фахівців та партнерських програм.

«ASP.NET ефективне рішення для ресурсів будь-якого рівня навантаження, це багатофункціональне середовище для розробки та розгортання web-ресурсів. ASP.NET дозволяє створювати Web, мобільні та Windows-програми, використовуючи схожі технологічні ланцюги і технології доступу до даних. Платформа є продуктом із закритим кодом, вдосконаленням якого постійно займаються кращі фахівці Microsoft. Крім того, технологія ASP.NET відрізняється від інших подібних платформ високим ступенем інтеграції з серверними продуктами і високим рівнем безпеки», –коментує Сергій Байдачний, технічний євангеліст «Майкрософт Україна».