Як OneNote допомагає у домашньому притулку для тварин

Редактор заміток від Microsoft може спростити життя не тільки нам, але й нашим братам меншим. Небайдужі люди часто забирають покинутих на вулиці собак або котів до себе додому, щоб виходити їх, відновити їхнє здоров’я та згодом знайти їм нових господарів. Це вимагає багато часу та сил, особливо коли таких тварин декілька. У цьому разі можна спростити собі життя за допомогою OneNote. Член команди Office Fundamentals Брюс Кронквіст (Bruce Cronquist) та його дружина вже давно допомагають бездомним звірям, і вони розповіли, як редактор заміток Microsoft може полегшити цю справу.

За допомогою OneNote Брюс веде записи про кожного собаку в домі, виділяючи кожному по дві сторінки. На одній господар робить нотатки про медичну допомогу та піклування, а на іншій – записує звички тварини, успіхи в дресируванні та просто цікаві історії. Усі зібрані дані він з дружиною потім відправляє до притулку. Там працює координатор програми з догляду за тваринами, який передає отримані відомості потенційним новим господарям.

Додавати нову інформацію про тварину досить просто, адже OneNote доступний для настільних комп’ютерів та ноутбуків. А якщо необхідно оновити вміст файлу в дорозі, тоді це можна зробити з телефона на базі Windows Phone. Останні автоматично синхронізуються з редактором заміток.

Оновлення статусу

Брюс постійно додає в записи OneNote нову інформацію про своїх тварин. Наприклад, декілька тижнів тому він підібрав на вулиці цуцика на ім’я Дюк. Редактор заміток допоміг сім’ї відстежувати розвиток собаки та надсилати інформацію з фотографіями до координатора в притулку.

Групове піклування

Іноді Брюс знаходить вагітних собак, однією з яких стала Райя. Він з дружиною допоміг тварині вигодувати малечу, у чому їм сприяв OneNote. З ним було легко відстежувати вагу цуценят та час їхнього годування. Окрім цього, вони зберігали у OneNote інформацію про звички малят і повідомлення одне одному.

Особливо легко вести записи про тварин у редакторі заміток завдяки наявності в ньому таблиць. У кожній клітині можна зберігати фотографію собаки і не помилитися з помітками.

З OneNote подружжя може легко отримати доступ до зроблених записів будь-де. Нотатки можна відправити електронною поштою або відкрити до них доступ іншим людям у SkyDrive. А в кінці року Брюс з дружиною планують створити книгу з історіями та фотографіями прийнятих тварин.