Innoware допомогла успішно впровадити систему управління проектами в компанії «УкрФінанси»

Партнер Microsoft – компанія Innoware завершила проект впровадження системи управління проектами на платформі Microsoft Project Server 2010 в компанії «УкрФінанси», яка є одним з лідерів ринку професійного стягнення простроченої заборгованості в Україні.

До початку проекту компанія «УкрФінанси» вже використовувала Microsoft Office Project Server 2007, однак для більш ефективної реалізації своїх проектів було прийнято рішення залучити зовнішніх експертів, які б допомогли налаштувати систему відповідно до функціональних вимог і запустити її в експлуатацію. Основною метою проекту було отримання ефективного інтегрованого інструмента для управління такими важливими для компанії бізнес-процесами, як:

  • управління роботами, щоб уникнути перевантаження проектних команд і використовувати час з максимальною ефективністю;
  • управління проектами;
  • реєстрація ідей і пропозицій персоналу щодо поліпшення бізнес-процесів компанії;
  • формування нових проектів на основі затверджених пропозицій щодо оптимізації.

Партнером у виконанні цього проекту було обрано компанію Innoware, а як платформа для побудови необхідної інформаційної системи були використані програмні продукти Microsoft Project Server 2010 для управління проектами та Microsoft SharePoint Server 2010 – для реєстрації та управління заявками на етапі ініціації проектів. Проект зайняв близько 1,5 місяців, при цьому був виконаний з економією запланованого бюджету.

За результатами впровадження система управління зараз охоплює повний життєвий цикл проектів – ініціацію, планування, виконання, контроль і завершення. Фахівці Innoware також додатково реалізували ряд модифікацій у системі, пов’язаних зі специфікою роботи компанії-замовника. Зокрема, налаштовано інструмент автоматичного призначення потрібного календаря для того чи іншого завдання залежно від типу робіт й інструмент наскрізного розрахунку пріоритетів завдань на проектах портфеля. Крім цього, була налаштована інтеграція між Microsoft Project Server 2010 і Microsoft SharePoint Server 2010, що дозволяє ініціаторам ідей оперативно отримувати інформацію про статус пропозицій, які були затверджені і реалізуються в рамках певного проекту, – назва проекту, початок, закінчення, відсоток виконання та ін.

Впровадження системи дозволило компанії «УкрФінанси» суттєво покращити якість управління численними проектами в компанії завдяки ефективним інструментам і методології та значно скоротити витрати часу на виконання рутинних завдань.

Керуючий партнер Innoware Дмитро Попінако про проект: «Ми отримали позитивний досвід роботи з великим оператором фінансового ринку і радіємо факту, що інструменти для проектного управління стають затребуваними в різних галузях, у тому числі й у фінансовій сфері. Це напряму свідчить про розвиток культури корпоративного управління в Україні. Також хочеться відзначити чітку і злагоджену роботу співробітників компанії-замовника, а також своєчасне та якісне виконання проектних завдань, які були покладені на «УкрФінанси».

Про компанію «УкрФінанси»

Група компаній «УкрФінанси» є одним з лідерів на ринку стягнення проблемної заборгованості в Україні та Росії. Група надає послуги з раннього, пізнього і судового стягнення боргів найбільшим кредитним установам, телекомунікаційним компаніям і житлово-комунальним підприємствам по всій території Україні, а також Росії.

Компанія «УкрФінанси» є членом Асоціації учасників колекторського бізнесу України (АКБУ) й у своїй діяльності неухильно дотримується Маніфесту відповідального колектора, а також міжнародних стандартів колекторського бізнесу, затверджених Федерацією європейських національних асоціацій колекторських агентств (FENCA).

Додаткову інформацію про компанію УкрФінанси можна знайти на сайті www.ukrfinance.ua.

Про компанію Innoware

Innoware – провідна консультаційна компанія, яка спеціалізується на впровадженні систем управління ресурсами підприємства (ERP) і систем управління проектами та портфелем проектів (РРМ). Компанія заснована в 2001 році і за 10 років діяльності реалізувала більше 100 проектів впровадження у провідних вітчизняних та міжнародних компаніях у 7 країнах світу. Серед клієнтів Innoware – Ahmad Tea, OTP Bank, Deloitte, Zepter International, UniCreditBank, LEONI Wiring Systems UA Gmbh, «Автотехнікс», «Запоріжтрансформатор», Житомирс
ький маслозавод – компанія «Рудь», Sportland, Mamamia та багато інших.

Додаткову інформацію про компанію Innoware можні знайти на сайті www.Innoware.ua.

Контакти для ЗМІ:

Ірина Суровцева, Innoware, (44) 490-22-20, (050) 515-79-62 IrynaSurovtseva@innoware.com