Microsoft бореться зі зміною клімату

Делегація компанії Microsoft планує взятиучасть у конференції, присвяченій змінам клімату Землі. Конференція пройдецього тижня в Копенгагені. 15-та щорічна конференція (COP15)організована під егідою ООН. В ході конференції корпорація Microsoft плануєпредставити, як використання сучасних інформаційних технологій дозволитьпокращити клімат Землі і вирішити низку глобальних проблем, з якими нинізіштовхнулися всі країни світу.

Технології і рішення, представлені корпорацієюMicrosoft, дозволять зробити використання енергії більш ефективним і кращепрогнозувати вплив кліматичних змін на процеси життєдіяльності.

За даними доповідіМіжурядової групи експертів зі зміни клімату, представленої 2007 року, одним ізваріантів боротьби з глобальним потеплінням може бути серйозне (від 50 до 85%)скорочення парникових газів до 2050 року. У звіті Climate Groupсказано, що активне використання сучасних ІТ-рішень, наприклад, систем«розумний будинок», оснащених інструментами контролю опалення й витрателектрики, може знизити глобальні викиди вуглецю на 15%.

Саме в цьому сегменті корпорація Microsoftможе зробити найбільший внесок в боротьбу зі зміною клімату. І тому корпораціязаймається просуванням політики, яка сприяє використанню ІТ-рішень дляенергоефективності.

З іншого боку, існують інші способи збереженняенергії. Серед них важливим є перехід співробітників на віддалену роботу.Ще один непрямий спосіб енергозбереження – хмарні обчислення і технологійвіртуалізації ІТ-інфраструктури.

Ставати на перешкоді змінам клімату можуть йповсякденні дії користувачів, наприклад, вимикаючикомп’ютер на ніч, можна зекономити декілька кіловат електроенергії намісяць.

Більше докладну інформацію по цій темі можнаотримати на сторінці за адресою www.microsoft.com/environment.