Подорожі містами за допомогою Bing Maps

КорпораціяMicrosoft продовжує оновлювати свою пошукову систему Bing. Нещодавно Microsoft представилачергове оновлення картографічного сервісу BingMaps, що входить до складу пошукової системи Bing. Тепер карти працюютьшвидше, а користувачі можуть переглядати тривимірні знімки вулиць різних міст.

Нова версія BingMaps працює на основі технології Silverlight. Користувачам сервісу сталадоступна «Галерея додатків» (Application Gallery), за допомогою якої розробникиможуть додавати на карти Bing свою інформацію – різноманітні шари, наприклад,готелі, ресторани, магазини. Вже зараз в галереї є достатньо шарів, побудованихна основі таких додатків. Одним з найактуальніших з них є перегляд записів зTwitter, зроблених користувачами, що знаходяться в певному місці. Додаток LocalLens індексує записи в блогах і показує ті, які пов’язані з місцем,відображеним на певному фрагменті карти.

Ще одна новинкаоновлених карт Bing Maps – галерея Photosynth, яка дозволяє розмістити вонлайні фото певних місць та об’єктів, сфотографовані з різних сторін.Користувачі сервісу можуть переглядати такі фото і здійснювати аналогвіртуальної прогулянки за допомогою сайту. Поки на сайті представлено не дужебагато фотографій, проте їх база поповнюватиметься в майбутньому.

Сервіс Bing Mapsє не лише інструментом перегляду карт. Корпорація Microsoft додала в цей сервісй інші можливості, перетворивши його в такий спосіб в інструмент повсякденноговикористання.

Оновленийкартографічний сервіс отримав покращені інструменти зміни масштабу. КористувачіBing Maps можуть проводити пошук і переглядати знайдені місця, здійснювати360-градусний огляд обраного місця.

Одне з головнихоновлень Bing Maps – функція Streetside, призначена для перегляду тривимірнихзображень вулиць різних міст. За допомогою клавіатури і миші користувачі можуть«подорожувати» містами, переміщатися вулицями «гуляти» навколо різних будинків.В деякі будинки користувач може «зайти» і подивитися їх зсередини. До кожноготакого віртуального будинку сервіс дозволяє залишити коментарі користувачів ічитати відгуки інших людей. При подорожах за допомогою Streetside користувачіможуть керуватися віртуальними компасами і оглядовими картами, що спрощують рух.