Корисно: Програма для розв'язання "Проблеми 14-го жовтня"

Партнер Microsoft Інфопульс випустив програму Outlook Contact, яка автоматично підготує номери телефонів зі списку контактів Outlook до нових вимог «Укртелекому».

Для полегшення «Великого переходу», Інфопульс пропонує безкоштовно скачати програму для конвертації списку контактів MS Outlook у новий формат. Конвертувати можливо у формат «+380…» та «0…». По завершенні роботи програми буде конвертовано всі контакти у профілі користувача, який стоїть за замовчуванням. Для роботи програм не потрібно перезавантажувати MS Outlook. Автори програми наполегливо рекомендують зробити резервну копію списку контактів перед конвертацією. Посилання на інструкцію знаходиться у самій програмі. Програма тестувалася на сумісність у середовищі Windows XP, Vista, Windows 7, а також MS Outlook версій 2003, 2007 та 2010.

Нагадаємо, що сьогодні, 14 жовтня 2009 року Укртелеком змінює порядок набору кодів міждународного та міжміського зв’язку. Для виходу в міжміську мережу чи на операторів мобільного зв’язку абонентам потрібно набирати «0» замість «8», а в міжнародну телефонну мережу – «0-0» замість «8-10». Аналогічна зміна номерів відбудеться і в інших операторів зв’язку, наприклад, замість «8-050» треба набирати «0-50» або «+380-50».

Програма Outlook Contact доступна для вільного завантажування на сайті Інфопульс за цим посиланням: Outlook Contact.exe (2,22МБ)

Дуже дякуємо Інфопульсу за готовність допомогти користувачам Outlook! Ще одна компанія-партнер запропонує своє рішення, чекайте апдейту на сайті.