Windows Phones доступні користувачам по всьому світі

Київ – Париж – Редмонд, 6 жовтня 2009 р. – Сьогодні корпорація Microsoft оголосила про всесвітній запуск Windows Phones – нової платформи для мобільних пристроїв, яка базується на новій операційній системі Windows Mobile 6.5. Основні світові виробники мобільних пристроїв, серед яких Acer, HewlettPackard, HTC, LG Electronics, Samsung, Sony Ericsson та Toshiba, оголосили про поновлення своїх раніше випущених продуктів до Windows Phones. Очікується, що до кінця 2009 року на ринках більш ніж 20 країн з’являться понад 30 нових телефонів на новій платформі.

«Всі ми хочемо мати швидкий доступ до інформації та людей, важливих для нас – як на роботі, так і вдома, – говорить Стів Балмер (Steve Ballmer), генеральний директор корпорації Microsoft.Windows Phones дають можливість людям взяти з собою весь світ цифрової інформації, комунікацій, додатків та розваг, куди б вони не прямували».

Windows Phones надають розширені можливості для користувачів завдяки покращеному інтерфейсу операційної системи із спрощеним управлінням дотиками пальців, додатковим можливостям інтернет-браузеру та доступу до двох нових сервісів – My Phone та Windows Marketplace for Mobile:

  • My Phone дозволяє власникам телефонів створювати резервні копії контактів, а також ділитися контактами й зображеннями з телефону з користувачами Інтернету. У випадку втрати телефону My Phone, наприклад, уможливлює віддалено відправити повідомлення на загублений телефон аби змусити телефон дзвонити, навіть якщо він перебуває в режимі вібрації.
  • Windows Marketplace for Mobile дає доступ до мобільних додатків для Facebook, MySpace, Netflix та інших популярних сервісів, а також до передових додатків для роботи й розваг. Такі додатки легко придбати та встановити прямо на Windows-телефон.

Широкий вибір модифікацій та цін на нові Windows-телефони вже доступний у торговельних точках Північної Америки, Європи та Азії. У регіоні EMEA Windows Phones надходять у продаж також у партнерстві з такими мобільними операторами, як Deutsche Telekom, Orange, Vodafone, SFR, TMN. В Україні поставки Windows Phones очікуються протягом місяця.

«Нова лінійка телефонів на базі Windows надає кращі можливості для мобільної роботи та розваг. Це телефони для сучасних людей, які жадають отримати максимум від життя: для тих, хто хоче працювати швидко й ефективно, одержуючи задоволення від розваг, та не робити компромісів», – відзначив Павло Присяжнюк, керівник телекомунікаційного сектору «Майкрософт Україна».

Редагувати документ або ділитися з друзями враженнями про відпустку в соціальній мережі – все це легко зробити на Windows-телефонах, залишаючись на зв’язку з людьми та важливою інформацією. Телефони часто відображають індивідуальність людей та їх унікальні смаки, тому Microsoft відтепер пропонує для Windows-телефонів Custom Theme Creator – додаток для персоналізації тем на телефоні. Custom Theme Creator дозволяє обрати колір та дизайн, який найбільш відповідає особистому стилю, за адресою www.windowsphone.com/theme.

«Виробники телефонів пропонують на нашій платформі різноманіття продуктів, різних за своїми властивостями та дизайном. Українські користувачі – новатори, я
кі цінують функціональність мобільних пристроїв, і цьому люблять виражати свою індивідуальність. Впевнений, вони гідно оцінять
Windows Phones», – стверджує Дмитро Шимків, генеральний директор «Майкрософт Україна».

Згідно з дослідженням IDC[1], ринок смартфонів у найближчі 4 роки виросте приблизно вдвічі. З 2009 по 2013 рік очікується середньорічне зростання у 13% – з 155 млн. до 288 млн. пристроїв.

Інформація про останні поновлення та нові Windows-телефони доступна за адресою www.windowsphone.com.

Додаткова інформація та фотографії доступні за адресою www.microsoft.com/presspass/newsroom/mobile/default.mspx.[1] IDC WW CMD 2009-2013 Forecast Update: June 2009


Матеріали в форматі Microsoft Word:

Прес-реліз українською та російською мовами.