Компанія «Е-Консалтинг» стала партнером компанії Celenia – головного розробника модулів Microsoft Dynamics CRM

Компанія «Е-Консалтинг» стала партнеромкомпанії Celenia – головного розробникамодулів, додатків та основних компонентів Microsoft Dynamics CRM / NAV / AX,що дозволяє «Е-Консалтинг» підвищити продуктивність та запропонувати клієнтамвеликий вибір рішень і можливостей для бізнесу. Завдяки такому партнерствукомпанія «Е-Консалтинг» має можливість інтегрувати Microsoft Dynamics CRM зMicrosoft Dynamics NAV та Microsoft Dynamics AX за допомогоюспеціальних модулів, розроблених консультантами компанії Celenia. Першийінтеграційний проект із використанням конекторів Celenia успішно проходить ухолдингу «АІС».

Про компанію Celenia

Celenia Software – міжнародна компанія, яка спеціалізуєтьсяна розробці програмного забезпечення на платформі Microsoft. Компанія пропонує послугипартнерам та власні продукти в сфері автоматизованих систем управління ресурсамипідприємства (ERP) – Microsoft Dynamics AX, NAV, CRM. Компаніязаснована у 1999 році. Головний офіс знаходиться в м. Ольборг(Данія). Торговельні представництва компанії є в Лондоні, Редмонді, Атланті. В2001 р.відкритий Центр розробки програмного забезпечення в Україні (Київ). Успіхспівробітництва з українськими фахівцями привів до відкриття у 2006 р. відділення в м. Житомирі. СьогодніCelenia Software в Україні – команда, яка складається з понад 350 професіоналів,спільні зусилля яких спрямовані на забезпечення своїх клієнтів кращимипрограмними рішеннями для бізнесу.

www.celenia.com

Про ДП «Е-Консалтинг»

ДП «Е-Консалтинг» надає послуги в сфері ІТ, володіє професійною командою фахівцівта широкою мережею регіональних представництв по всій території України, і входитьу п’ятірку кращих системних інтеграторів України. Основними напрямками діяльностікомпанії є: проектування й створення інфраструктури підприємства «під ключ» та їїнаступна підтримка; впровадження системи управління взаєминами із клієнтами MicrosoftDynamics CRM; організаціядокументообігу; оптимізація IT-інфраструктури підприємства на платформі Microsoft.Компанія 7 років має статус Золотого партнера Microsoft з 11 напрямків.

www.e-consulting.com.ua