Microsoft анонсує Microsoft Project 2010

Вчора на конференції Microsoft Project Conference 2009 корпорація Microsoft оголосила, що публічний бета-реліз Microsoft Project 2010 стане доступним вже цього року, і вперше продемонструвала розширені можливості оновленого продукту для управління проектами.

“Microsoft Project 2010 – найбільш значний реліз Microsoft Project за останнє десятиліття,” – сказав Кріс Капоссела, старщий віце-президент підрозділу Information Worker Product Management Group у корпорації Microsoft. “Свіжі прості та інтуїтивні можливості Microsoft Project 2010 дадуть групам та організаціям усіх розмірів керувати своїми проектами у потрібних часових і бюджетних рамках".

Microsoft Project 2010 доповнює основу, закладену Microsoft Office Project 2007, новими гнучкими інструментами для управління та спільної роботи як для професійних, так і для "вимушених" керівників проектів. Новий реліз Microsoft Project 2010 особливо актуальний на тлі підвищеного зацікавлення компаніями в управлінні проектами: IDC вважає*, що компанії все більше покладатимуться на інструменти управління проектами та портфоліо, щоб аналізувати ефективність поточних і майбутніх проектів.

Microsoft Project 2010 допоможе організаціям знизити кошти за рахунок прийняття правильних рішень на основі вичерпної інформації та ефективнішого розподілу ресурсів. А інтегрувавши Microsoft Project 2010 з такими популярними рішеннями як Microsoft SharePoint Server та Microsoft Exchange Server, можна добитися суттєвого підвищення продуктивності як у простих, так і складних проектах. Для потреб різних користувачів Microsoft випустить три версії Microsoft Project: Microsoft Project Standard 2010, Microsoft Project Professional 2010 та Microsoft Project Server 2010. 

Microsoft Project 2010 стане доступним у першій половині 2010 року.

Більше дізнатися про Microsoft Project 2010 можна на http://www.microsoft.com/project.

* Джерело: IDC: “Worldwide Project and Portfolio Management (PPM) Applications 2009-2013 Forecast: PPM Remains a Profitability Engine in Recession,” Doc # 219381, August 2009