Microsoft та Nokia об’єднуються в глобальний альянс для розробки й просування мобільних рішень для продуктивної роботи

У результаті співробітництваMicrosoft Office Mobile та пов’язане з ним ПЗ дляспілкування й спільної роботи з’явиться на смартфонах Nokia

Нью-Йорк – 12 серпня2009 р. – Всесвітнійлідер у програмному забезпеченні та найбільший у світі виробник смартфонівоб’єдналися для того, щоб створити принципово нове рішення для мобільноїпродуктивності. Сьогодні президент Microsoft BusinessDivision Стівен Елоп (Stephen Elop) тавиконавчий віце-президент Nokia з пристроїв Кай Оістамо (KaiOistamo) оголосили продомовленість і про загальне бачення майбутнього мобільної продуктивності.

Згідно з умовами угоди, обидві компанії негайно почнуть співробітництво наддизайном, розробкою та просуванням рішень для мобільних професіоналів. Урезультаті співробітництва, Microsoft Office Mobile та програмне забезпечення Microsoft длябізнес-комунікацій, спільної роботи та управління пристроями з’явиться напристроях Nokia, що працюють на основі Symbian. Ці рішення будуть доступними дляширокого спектру смартфонів Nokia, починаючи з оптимізованої для бізнесу лінійки Nokia Eseries.Обидві компанії будуть просувати ці рішення серед компаній, операторів ікористувачів. І корпорація Microsoft, і Nokia мають рідкісну комбінацію досвіду як укорпоративному, так і у споживчому сегменті. Крім співробітництва над існуючимПЗ та пристроями, компанії будуть використовувати ці переваги для розробкирішень для нових пристроїв Nokia.

«Із 200 мільйонами користувачів смартфонівв усьому світі, Nokia – це найбільший виробник смартфонів у світі, томунаше партнерство є логічним, – сказав СтівенЕлоп. – Сьогоднішнє оголошення допоможе нам поширити Microsoft Office Mobile серед користувачів смартфонів Nokia в усьому світі й дати їм можливістьспільної роботи над документами Office з будь-якої точки. Це – логічнепродовження нашої стратегії, ціль якої – допомогти людям бути продуктивним зперсональним комп’ютером, телефоном і браузером».

«Якщо ви маєте намір пропонувати інтегровані інструменти для продуктивноїроботи на мобільному пристрої, Microsoft – ідеальний партнер, – сказав Кай Оістамо. – Разом з Microsoft мибудемо розробляти нові інноваційні рішення для співробітників як великих, так імалих компаній, і смартфони Nokia стануть невід’ємною частиною життя вдома та вофісі».

Домовленість базується на досягненнях Nokia в оптимізації доступу до електронноїпошти та іншої особистої інформації за допомогою ExchangeActiveSync. У наступному роціNokia планує пропонувати Microsoft Office CommunicatorMobile на своїх смартфонах, ав майбутньому на пристроях з’являться інші додатки Office та пов’язане з нимиПЗ. Зокрема, користувачам запропонують такі можливості:

  • Переглядати, редагувати, створювати й поширювати документи на більшій кількості пристроїв за допомогою оптимізованих для мобільного використання версій Microsoft Word, Microsoft PowerPoint, Microsoft Excel та Microsoft OneNote.
  • Користуватися корпоративним сервісом миттєвих повідомлень і оптимізованим конференц-сервісом за допомогою Microsoft Office Communicator Mobile.
  • Мобільний доступ до інтранет- і екстранет-порталів, створених за допомогою Microsoft SharePoint Server.
  • Управління пристроями компанії за допомогою Microsoft System Center.

«Масштаб альянсу Microsoft та Nokia, а також потенційна цінність длякорпорацій та індивідуальних користувачів дуже значимі, –
сказав Стівен Дрейк, віце-президент IDC змобільності й телекомунікацій. – Пропонуючи рішення Microsoft дляпродуктивності величезній базі клієнтів
Nokia, компанії зможуть краще відповідатизапитам зростаючої кількості мобільних працівників, яка, за оцінками IDC,досягне 1 мільярда у 2011 році».

Додаткову інформацію й фотографії можна знайти на http://www.microsoft.com/presspassта http://www.nokia.com/press/.


Матеріали в форматі Microsoft Word:

Прес-реліз українською та російською

Прес-реліз англійською, додаткові фото та запис телеконференції між Microsoft та Nokia доступні за цим посиланням