Сьогодні корпоративні замовники Microsoft, учасники програми Software Assurance, зможуть почати користуватися Windows 7 українською та російською мовами

11 серпня 2009 р. – Відсьогодні корпоративні замовники Microsoft, які беруть участь впрограмі підтримки Microsoft SoftwareAssurance, можуть встановлювати і використовувати українсько- таросійськомовні версії нової операційної системи Windows 7.

«Як учасник Software Assurance, наша компанія отримала можливість безкоштовного переходу на Windows 7і вже почала тестування нової ОС. У порівнянні з Windows XP, якою микористуємося досі, Windows 7 набагато більш зручна для користувача, атакож безпечна. Завдяки зниженому енергоспоживанню та зручному управліннюІТ-інфраструктурою Windows 7, ми плануємо оптимізувати наші поточніІТ-витрати», – коментує Олександр Бєлов,ІТ-директор компанії «Рамбурс-Трайгон».

«Windows 7 –напевне, найбільш очікуваний реліз операційної системи за всю історіюMicrosoft. Оперативний доступ до нових продуктів і технологій – одна з основнихпереваг SoftwareAssurance, і зараз учасники цієї програми дуже цікавляться Windows7. Крім цього, Software Assurance – це інструмент оптимізації ІТ-бюджету, а в теперішній ситуації це питаннястоїть першим пунктом на порядку денному більшості компаній», – говорить директор «Майкрософт Україна» по роботі змалим і середнім бізнесом Андрій Риковський.

SoftwareAssurance – це механізм оновлення програмних продуктів, а такожпакет безкоштовних послуг та інструментів, що орієнтовані на всі етапи використанняпрограмного забезпечення: від планування до переходу на нові версії. В рамкахпрограми замовники можуть використовувати будь-які нові версії продуктів, щовиходять протягом дії їхньої ліцензійної угоди.


Матеріали в форматі Microsoft Word:

Прес-реліз українською та російською