Готова до тестування попередня версія Office 2010

Новий Орлеан, США – 14 липня 2009 р. – Корпорація Microsoft на щорічній Всесвітній партнерській конференції (Worldwide Partner Conference, WPC) анонсувала доступність для тестування попередніх версій Office 2010, SharePoint Server 2010, Visio 2010 та Project 2010. Відсьогодні стартує програма попереднього тестування (Technical Preview) Office та Visio, прийняти участь в якій можна після отримання спеціального запрошення. Серед учасників програми – представники українських замовників і партнерів Microsoft.

«Office 2010 – це провідне рішення для збільшення продуктивності роботи на ПК, мобільному телефоні та Інтернет-браузері, – сказав Кріс Капоссела (Chris Capossela), старший віце-президент підрозділу Microsoft Business. – Можливості редагування відео в PowerPoint, візуалізації даних в Excel, співавторства у Word – ми пропонуємо технології, які допоможуть людям працювати результативніше з будь-якого пристрою, незалежно від місцезнаходження».

Корпорація оголосила про зменшення кількості версій Office з восьми до п’яти, при цьому кожна версія буде доповнена новими додатками та функціями. Продукти лінійки Office 2010 нададуть клієнтам інноваційні можливості й новий рівень гнучкості, що допоможе:

•    Працювати з будь-якої точки світу за допомогою додатків Office Web – полегшених версій Word, PowerPoint, Excel та OneNote для використання в браузері, які надають доступ до документів і зберігають форматування, незалежно від пристрою доступу й місця розташування.

•    Поліпшити спільну роботу завдяки можливості одночасного редагування в режимі онлайн документів у Word, PowerPoint та OneNote, а також розширеним можливостям керування електронною поштою й календарями в Outlook.

•    Вдихнути життя в офісні документи завдяки редагуванню відео й зображень, можливості трансляції з PowerPoint, швидкої підготовки документів за допомогою нової функції Microsoft Office Backstage view, новим Sparklines в Excel для візуалізації даних і простішого визначення трендів.

Додатки Office Web будуть доступні трьома каналами: безкоштовно для 400 мільйонів користувачів Windows Live; 90 мільйонам щорічних передплатників програм ліцензування Office; і як послуга в рамках підписки на Microsoft Online Services.

«Одним з найважливіших нововведень Microsoft Office 2010 стане доступ до офісних додатків через Інтернет, а також безліч функцій, спрямованих на підвищення ефективності роботи. Наприклад, за даними досліджень 60% користувачів Office Ribbon відзначають значне збільшення продуктивності праці. У новому офісному пакеті такий інтерфейс з’явиться у всіх додатках, а також в Microsoft SharePoint Server 2010. Велика кількість часто використовуваних функцій буде доступна за допомогою одного кліку, допомагаючи офісним працівникам встигати більше», – зазначив Андрій Горлушко, керівник підрозділу продуктової групи Information Worker компанії «Майкрософт Україна».

Microsoft готує Партнерську мережу до випуску Office 2010 та SharePoint Server 2010 за допомогою спеціальних тренінгових курсів та програм сертифікації (докладна інформація на http://partner.microsoft.com/businessproductivity). Всі учасники Всесвітньої партнерської конференції отримають запрошення взяти участь у програмі попереднього тестування (Technical Preview).

Лінійка продуктів Microsoft Office 2010 буде доступна у першій половині 2010 року. Розгорнута інформація про Office 2010 доступна на сайті www.microsoft.com/Office2010.


Матеріали в форматі Microsoft Word:

Прес-реліз українською та російською