Microsoft та Intel заявляють про новий рівень продуктивності, масштабованості й конкурентоспроможності CRM-рішень Microsoft

Тести продуктивності систем корпоративного класу Microsoft Dynamics CRM свідчать про їхню економічність і зменшення впливу на навколишнє середовище. Дослідження були проведені Microsoft та Intel для рішень, розміщених як на серверах замовника (on-premise) так і в Інтернеті (on-demand).

 

Прес-реліз українською та російською в форматі Microsoft Word

 

Корпорації Intel та Microsoft оприлюднили результати тестування Microsoft Dynamics CRM, що встановлюють нові стандарти масштабованості, економічності й екологічності систем корпоративного класу. Із застосуванням процесорів Intel® Xeon® серії 5500 рішення Microsoft Dynamics CRM 4.0 можуть бути розгорнуті для понад 50 000 одночасно працюючих користувачів. При цьому може бути здійснене до 2,9 млн. щоденних транзакцій із часом відгуку від серверів, що становить менше секунди. Споживання електроенергії в таких конфігураціях може бути знижене на 30%.

 

«Наша бізнес-стратегія полягає в тому, щоб зробити технології CRM простими, гнучкими й доступними для компаній будь-яких розмірів, – говорить Бред Вілсон (Brad Wilson), старший менеджер напрямку Microsoft Dynamics CRM. – Цим тестуванням ми довели, що Microsoft Dynamics CRM може витримувати критичні робочі навантаження за мінімальних інвестицій в обладнання і зменшеному впливі на навколишнє середовище. Ми знову перевизначили формулу «ціна-якість» на CRM-ринку, і зробили це для всіх моделей використання».

 

Для порівняння, у жовтні 2008 був проведений тест продуктивності для Oracle Siebel Release 8.0, масштабованої на 14 000 користувачів та 1,5 млн. щоденних транзакцій. Використовуване на апаратному забезпеченні Sun рішення обійшлося у понад 150 000 дол. Для тесту Microsoft Dynamics CRM із 50 000 користувачами і 2,9 млн. щоденних транзакцій вартість обладнання склала менше 35 000 дол. або 0,70 дол. на користувача. Наведені дані показують, що Microsoft Dynamics CRM забезпечує в 3,5 рази більше користувачів і майже у два рази більше транзакцій при на 80% менших витратах на технічне забезпечення.

 

Докладні тести продуктивності були проведені на базі Microsoft Windows Server 2008 та Microsoft Windows SQL Server 2008 для 50 000 одночасних користувачів, а також для 5 000, 2 500 і 1,000 одночасних користувачів. Основні підсумки тестування продуктивності й масштабованості вже доступні на сайті http://crm.dynamics.com/ або за прямим посиланням. Повні результати будуть доступні на цьому же сайті протягом найближчих тижнів.

 

Про рішення Microsoft Dynamics®

Рішення Microsoft Dynamics® – це багатофункціональні системи управління ресурсами підприємства для великого, середнього та малого бізнесу. Вони охоплюють всі сфери управління підприємством: виробництво та дистрибуцію, управління ланцюгами постачання й проектами, фінанси та засоби бізнес-аналізу, управління взаємовідносинами з клієнтами та персоналом.

В основі рішень лежать добре знайомі технології та принципи програмного забезпечення Microsoft. Це дає змогу створювати сучасні бізнес-рішення, інтегровані з існуючими програмними продуктами, допомагаючи значно скоротити видатки на навчання співробітників та надаючи останнім можливість зосередитися виключно на досягненні цілей бізнесу.

В Україні напрямок Microsoft Business Solutions було офіційно відкрито у травні 2006 року. Рішення на базі Microsoft Dynamics® вже використовуються у понад 140 українських компаніях.

Докладніше ознайомитись із рішеннями Microsoft Dynamics® можна за адресою: www.microsoft.ua/dynamics.

 

Про корпорацію Microsoft

Заснована у 1975 році корпорація Microsoft є визнаним світовим лідером у галузі розробки програмного забезпечення, а також у наданні послуг та рішен
ь, які допомагають людям та компаніям повністю реалізувати свій потенціал.

З 2003 року в Україні діє компанія «Майкрософт Україна», до завдань якої входить розвиток ринку програмного забезпечення та просування продуктів Microsoft, підтримка партнерів та замовників, а також локалізація новітніх технологій корпорації та реалізація соціальних проектів на території України.

Додаткову інформацію про компанію та продукти Майкрософт можна знайти на веб-серверах Microsoft: www.microsoft.ua.

Microsoft® є товарним знаком Microsoft Corporation, що охороняється в США і/або інших країнах. Інші назви продуктів і компаній, що згадуються в даному документі, можуть бути товарними знаками відповідних власників.