«ЕР-ДЖІ-ДЕЙТА» розробила портальне рішення для управління бізнесом на базі технологій Microsoft

Компанія «ЕР-ДЖІ-ДЕЙТА» вивела на ринок нове рішення для ефективного комплексного управління компанією «СТРАТЕГ.Портал©», розроблене спеціалістами «ЕР-ДЖІ-ДЕЙТА» на базі Microsoft SharePoint Portal Server.

 

Прес-реліз українською та російською в форматі Microsoft Word

 

20 травня 2009 року, Київ – Нова розробка пропонує інтегрувати кілька підсистем в єдине робоче середовище зі зручним інтерфейсом. Рішення орієнтоване на використання тонкого клієнта: завдяки цьому замовникові не потрібно встановлювати програмне забезпечення на кожне робоче місце, а достатньо встановити його на сервері й надати доступ співробітникам всієї організації в межах їх повноважень.

 

Продукт розрахований на широкий спектр замовників: від малого бізнесу та навчальних закладів – до великих державних структур, промислових підприємств та міжнародних корпорацій. В малому бізнесі можливе впровадження «під ключ» всього за 2-3 тижні, а в великих організаціях, де необхідна повнофункціональна система, впровадження займе від 4 до 6 місяців.

 

Більшість розробників схожих рішень пропонують окремі модулі на базі платформ від різних виробників, але такі системи потребують інтеграції в існуючу ІТ-архітектуру організації й, як правило, стосуються лише одного бізнес-процесу. «СТРАТЕГ.Портал©» – це комплексне рішення, що поєднує в собі кілька підсистем, зазвичай необхідних для ефективної роботи будь-якої великої організації. Всі вони базуються на технологіях Microsoft, що зменшує ризики при інтеграції в IT-середовище організації-замовника. Наприклад, рішення забезпечує глибоку інтеграцію з продуктами сімейства Microsoft Office 2007 та службою каталогів Microsoft Active Directory.

 

«Головна перевага цього рішення – значне поліпшення взаємодії між підрозділами організації. Система «СТРАТЕГ.Портал©» окуповується досить швидко, бо комплексний підхід до оптимізації бізнес-процесів стрімко виводить організацію на новий рівень. А гнучкі цінові характеристики дозволяють впроваджувати систему, як для вирішення завдань малого бізнесу, так і для великих корпорацій, де є потреба в потужних засобах аналітики», – коментує Олексій Червінський-Івашура, директор департаменту інформаційно-аналітичних систем ТОВ «ЕР-ДЖІ-ДЕЙТА».

 

Розробник оцінює прогнозований показник повернення інвестицій у впровадження «СТРАТЕГ.Портал©» у 230%.

 

Портальне рішення «Ер-Джі-Дейта» поєднує в єдиному інтегрованому середовищі підсистеми документообігу, бізнес-аналітики, пошуку тематичних новин, навчання та проведення атестацій для персоналу, тощо. З його допомогою користувачі можуть вчасно отримувати необхідну для їх роботи інформацію: розпорядчі документи, аналітичні звіти, навчальні матеріали, інструкції та ін. Серед можливостей, що користуються найбільшим попитом – створення робочих областей для роботи групи співробітників над одним проектом або документом, можливість обміну повідомленнями всередині групи, планування роботи групи, створення бібліотек тематичних матеріалів та безліч інш
их цікавих можливостей для продуктивної співпраці учасників групи.

 

«Останнім часом в корпоративному сегменті зростає попит на подібні системи – гнучкі, легкі в розгортанні та настроюванні під потреби замовника. Ми раді, що наші українські партнери оцінили Microsoft SharePoint Portal Server і пропонують замовникам рішення, які використовують ключові переваги цієї технології: підвищення продуктивності, оптимізація бізнес-процесів та, як наслідок, економія витрат», – сказав Андрій Горлушко, менеджер продуктової групи Information Worker компанії «Майкрософт Україна».

 

Про компанію «ЕР-ДЖІ-ДЕЙТА»

 «ЕР-ДЖІ-ДЕЙТА» — лідер в області створення складних інформаційних систем та сховищ даних для підтримки прийняття рішень і управління в реальному часі для органів державного управління, банків, інвестиційних, страхових компаній, промислових, торгових, фармацевтичних та інших підприємств.

Вже більше 9 років компанія «ЕР-ДЖІ-ДЕЙТА», золотий партнер Microsoft, пропонує своїм клієнтам цілий комплекс рішень, побудованих на основі платформи Microsoft: від налаштування системної інфраструктури до створення комплексних інформаційно-аналітичних порталів з широкими аналітичними можливостями.

 

Про корпорацію Microsoft

Заснована у 1975 році корпорація Microsoft є визнаним світовим лідером у галузі розробки програмного забезпечення, а також у наданні послуг та рішень, які допомагають людям та компаніям повністю реалізувати свій потенціал.

З 2003 року в Україні діє компанія «Майкрософт Україна», до завдань якої входить розвиток ринку програмного забезпечення та просування продуктів Microsoft, підтримка партнерів та замовників, а також локалізація новітніх технологій корпорації та реалізація соціальних проектів на території України.

Додаткову інформацію про компанію та продукти Майкрософт можна знайти на веб-серверах Microsoft: www.microsoft.ua.

Microsoft® є товарним знаком Microsoft Corporation, що охороняється в США і/або інших країнах. Інші назви продуктів і компаній, що згадуються в даному документі, можуть бути товарними знаками відповідних власників.